Karališkasis Gardinas

Viza nereikalingakelionės kaina nuo 23 Eur!

 

Artimiausios kelionės: birželio 30 d., liepos 14 ir 28 d., rugpjūčio 10 ir 25 d. išvykimas iš Marijampolės 05:30 h

 

Renkamos grupės tiek iš pavienių asmenų, tiek organizuojamos kelionės atskiriems kolektyvams nuo 7 asmenų, bet kuria jų pageidaujama data. Grupėms taikomos nuolaidos.

 

KELIONĖS PROGRAMA

05:30 val. išvykstate iš Marijampolės. Pervažiuojate Lietuvos – Baltarusijos pasienio kontrolės punktus. Atvykstate į Gardiną, patį europietiškiausią miestą Baltarusijoje ir vienintelį, kuriame išliko tiek daug religinių paminklų, nesunaikintų destruktyvios ateizmo bangos. Čia yra vienintelė karališkoji rezidencija Baltarusijoje su dviem pilimis, pirmoji vaistinė, medicinos akademija, laikraštis, botanikos sodas, pirmasis ir seniausias laikrodžio bokštas.

Ekskursijos po Gardiną metu apžiūrite Naująją Gardino pilį, pastatytą XVIII a., kurioje vyko svarbūs Lenkijos – Lietuvos valstybės žlugimo epochos įvykiai. Šalia – senoji Gardino pilis, statyta dar Vytauto Didžiojo, vėliau S. Batoro iniciatyva perstatyta į renesansinius puošnius rūmus. Apžiūrite buvusią Bernardinų Šv. Kryžiaus įgijimo bažnyčią, pasivaikščiojate buvusia Rotušės aikšte (dab. Sovetskaja). Abejingų nepalieka didžiausia ir įspūdingiausia mieste buvusi jėzuitų bažnyčia, dabar – Šv. Pranciškaus Ksavero Gardino katedra. Pasivaikščiojate po šventovę, apžiūrite katedros vėlyvojo baroko trijų tarpsnių medinį, gausiai dekoruotą altorių. Vykstate aplankyti seniausią mieste veikiančią, dar Kijevo Rusios kunigaikščių laikus menančią stačiatikių Šv. Boriso ir Glebo cerkvę, pastatytą ant aukšto Nemuno šlaito.

Laisvas laikas, kurio metu galėsite apsipirkti Sovetskaja gatvelėje veikiančioje mugėje arba šalia esančiose parduotuvėlėse ir prekybos centre „Neman“, kuriame patrauklios buitinių prekių, avalynės, drabužių kainos. Gardine gausu jaukių kavinukių ir restoranėlių, laisvo laiko metu galėsite paragauti vietinio kulinarinio paveldo patiekalų. Kupini įspūdžių išvykstate namo. Pakeliui norintys galės apsipirkti neapmuitintų prekių parduotuvėje „Duty Free“. Vakare (apie 22 val.) grįžtate į Marijampolę.

 

Kelionės kaina 23 EUR. Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Papildomai:

 • bevizis leidimas atvykti į Baltarusiją – 5 EUR/asm.;
 • ekskursija po Gardiną – 5 EUR/asm.;
 • medicinių išlaidų draudimas Baltarusijoje ~2 EUR/asm.

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas, jo galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos. Registracija į kelionę ne vėliau kaip prieš 1 darbo dieną. Registruojantis privaloma pateikti paso kopiją.

6 comments on “Karališkasis Gardinas

 1. Vladas on said:

  Labai patiko vakar kelionė į Gardiną. Daug naudingos informacijos, lietuviams pritaikytas maršrutas. Visi dirbo labai gerai: 2 vairuotojai, gidas Zenonas, gidė Svetlana. Jos energija, informatyvumas labai patiko.

 2. Rasa on said:

  Sveiki. Labai mane sudomino kelione . Organizuokit kuo daugiau tokiu kelioniu. Jeigu bus viskas gerai, tai planuoju vaziuot balandzio 28d. Kur dokumentus butu galima susitvarkyt. ? ir iki kada ?

  • Jotvaadmin on said:

   Laba diena,

   Smagu girdėti, jog Jus domina mūsų organizuojamos kelionės, su Jumis susisieksime el. paštu.

 3. Dainora on said:

  Labai susidomejau jusu kelione 1 dienos i Gardina .Kokiom dienom organizuojamos ir kokia bendra keliones kaina.Dekui uz atsakyma.

 4. Irena on said:

  Esu labai patenkinta vienos dienos kelione į Gardiną ir mėgstantiems pakeliauti patariu būtinai pasinaudoti JOTVOS teikiama šia galimybe! Oras buvo puikus (spalio 13 d.), tad toji diena prabėgo be jokių minusų. Patogus autobusas, šaunūs vairuotojai ir itin girtinas gidas Zenonas Meškelevičius. Kelionėje buvo keli momentai, rodos, galėję aptemdyti puikias nuotaikas, bet Zenono sumanumas, veiklumas, inteligencija tas situacijas išsprendė taip, kad keliautojai liko patenkinti. Šis gidas išmintingas ir patyręs, malonaus elgesio. Gardine pamatėme nemažai įdomių objektų, daug sužinojome apie objektus, kurie buvo pagal mūsų programą. Liko patys geriausi įspūdžiai ir prisiminimai, skatinantys keliauti vėl ir vėl! Tiesa, vieną taisytiną detalę galėčiau pagarsinti: reikia, kad lankomuose objektuose gidai skirtų kelias minutes nuotraukoms, nes buvo taip, kad pusė keliautojų klauso Gardino gidės pasakojimo, o pusė – nulėkę fotografuojasi ir nieko negirdi. Užtat mandagesnieji liko neįsiamžinę nuotraukose kai kurių gražių objektų. Mat laikas kelionėje taip suplanuotas, kad tik SPĖK SPĖTI. Ačiū JOTVAI ir ZENONUI nuo mūsų grupės!

  • Jotvaadmin on said:

   Laba diena,

   Dėkojame už Jūsų gražius atsiliepimus, tai pat ir už pastabas.
   Tai leidžia mums tobulėti! Iki kitų susitikimų!

   Jūsų „Jotva“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com