Valdovų takais

VALDOVŲ TAKAIS

 

Artimiausios kelionės: 11-11 d.

 

PROGRAMA

 

Ryte išvykstate iš Marijampolės. Kelionė į Vilnių. Ekskursiją pradėsite lankydami Vilniaus Katedros požemius*. Vilniaus katedros požemiai – nematoma pastato dalis – pristato šventovės, stovinčios vienoje seniausiai gyvenamų Vilniaus vietų, istoriją, pastato kaitą, čia palaidotus Lietuvos valstybei ir Bažnyčiai nusipelniusius asmenis. Kriptose ir koridoriuose įrengta ekspozicija supažindina su laidojimo tradicijomis, archeologiniais radiniais, atveria Karališkąjį mauzoliejų.

Ekskursiją pratęsite nuo Senamiesčio centro – Rotušės aikštės. Praeisite Didžiąja bei Pilies gatvėmis. Išgirsite pasakojimą kaip viduramžiais miestiečiai  pasitikdavo garbingus svečius. Miestas tarsi atgydavo – atvykstant  valdovams, buvo puošiami vartai, o pasitiktas valdovas džiugiai lydimas iki pat rūmų…

Vėliau aplankysite naujausią ir didžiausią Valdovų rūmų muziejų. Susipažinsite su Rūmų istorine ir architektūrine raida, gausiais archeologiniai radiniais, ikonografine medžiaga. Matysite atkurtus istorinius vėlyvosios gotikos, renesanso ir baroko reprezentacinius interjerus bei specialiąją lobyno salę. Apžiūrėję muziejų, galėsite pakilti į apžvalgos aikštelę pasigrožėti dar nematytais sostinės vaizdais ir iš naujo atrasti daugelį garsių miesto objektų.

Išvykstate į Trakus. Trakų kraštas garsėja savo gamta, kultūros bei istorijos paveldu. Kiekvienas besidomintis šiuo kraštu čia ras sau kažką įdomaus. Kas pasidžiaugs kraštovaizdžio panorama, kas žiląja Trakų pilimi… Norintys galės paskanauti karaimų nacionalinį patiekalą – kibinus. Vakare grįžtate į Marijampolę.

Kelionės kaina 29,00 EUR. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu maršrutu Marijampolė – Vilnius – Trakai – Marijampolė;
  • Kelionių vadovo paslaugos;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
  • Ekskursija Vilniaus senamiestyje;
  • Ekskursija ir įėjimo bilietai į Valdovų rūmus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Kelionės draudimas;
  • Asmeninės išlaidos.

Lankytinų objektų kainos (neprivaloma, bet tikrai rekomenduoju!)*:

Vilniaus Katedros požemiai – 4,50 EUR, senjorams, mokiniams ir studentams 2,50 EUR.

 

Pastaba. Organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com