Staro Riga

RYGOS ŠVIESŲ FESTIVALIS 1 D.

2017-11-18 D.

 

PROGRAMA

Vienas iš ryškiausių Latvijos sostinės renginių – lapkričio mėnesį vykstantis kasmetinis šviesų festivalis „Staro Riga“ („Spinduliuojanti Ryga“). Šviesų šou, lazerių ir vaizdo projekcijos visa spalvų gama papuoš gražiausią Rygos vietą – senamiestį. Šventė, sutraukianti svečius ne tik iš Latvijos ar kaimyninių šalių, bet ir iš visos Europos. Šiemet spalvota Rygos pasaka kviečia pamatyti 100 įspūdingų šviesos objektų: nuo nuostabių šviesos instaliacijų parkuose, gatvėse ir aikštėse iki apšviestų pastatų fasadų bei tiltų konstrukcijų. Jei jau kada lankėtės Rygoje, tądien jos neatpažinsite – Latvijos sostinė nušvis dar nematytomis spalvomis.

 

Ryte išvykstate iš Marijampolės į Rygą. Pakeliui aplankote vienus gražiausių rūmų Europoje, Rundalės pilį. Rundalės pilis – tai įspūdingi baroko-rokoko stiliaus rūmai, netoli Latvijos Bauskės miesto. Rūmus pasistatydino Kuršo kunigaikštis E. J. Bironas XVIII a.

Atvykstate į Rygą. Jūsų lauks pažintis su Rygos senamiesčiu. Pasigrožėsite Rygos katedra, išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje senųjų vargonų skambesiu bei šimtmečius menančia seniausia Rygos Rotušės aikšte, su naujai atstatytais Rotušės rūmais bei Juodagalvių pirklių gildija. Susipažinsite su Didžiosios ir Mažosios gildijų namais, liudijančiais miesto istoriją, taip pat su gynybinės miesto sienos likučiais ir Parako bokštu, apžiūrėsite Latvijos nepriklausomybės simbolį – Laisvės paminklą.

Apie 18:00 h prasidės šviesos šou ir „Staro Riga“ renginiai. Galėsite pasivaikštinėti po Rygos senamiestį bei grožėtis Rygos šviesų festivaliu. Pasitelkus modernią šviesos ir vaizdo technologijų pagalbą, festivalis pristatys jums apie šimtą lauko įrenginių: įvairūs žibintai, multimedija parkuose ant pastatų ir paminklų. Šviesos efektai atvers visiškai kitokį požiūrį į miestą. Vakare grįžtate į Marijampolę.

 

Kelionės kaina 28,00 EUR asmeniui.

 

Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu maršrutu Marijampolė – Rundalė – Ryga – Marijampolė;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
  • Kelionių vadovo paslaugos;
  • Ekskursijos Rundalėje ir Rygoje.

 

Mokami objektai kelionės metu (neprivaloma, bet tikrai rekomenduoju)*:

  • Rundalės rūmai nuo 3,00 iki 5,00 Eur.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Asmeninės išlaidos;
  • Kelionių draudimas.

 

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

 

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2018 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com