Staro Riga

Savaitgalio išvyka į šviesomis ir vaizdo projekcijomis žaižaruojančią, Latvijos nepriklausomybės šimtmetį švenčiančią, Rygą, pakeliui apsilankant Biržų krašto muziejuje. Šviesų šou, lazerių ir vaizdo projekcijos visa spalvų gama papuoš gražiausią Rygos vietą – senamiestį. Šiemet spalvota Rygos pasaka kviečia pamatyti nuostabias šviesos instaliacijas parkuose, gatvėse ir aikštėse, apšviestus pastatų fasadus bei tiltų konstrukcijas. Jei jau kada lankėtės Rygoje, tądien jos neatpažinsite – Latvijos sostinė nušvis dar nematytomis spalvomis.

 

Ryte išvykstate iš Marijampolės. Pakeliui apsilankote Biržų krašto muziejuje „Sėla“, įsikūrusiame XVII a. kunigaikščių Radvilų statytoje pilyje. Čia susipažinsime su ekspozicija, skirta aludariui Jurgiui Žaldokui, ir ragaudami biržietišką alų* išgirsime linksmų istorijų, nutikusių aludariams ir alaus mėgėjams. Kartu su folkloro ansambliu, propaguojančiu archajinį krašto etnomuzikavimo savitumą ir vaišių dainas, galėsite skudučiuoti, pūsti ragus, padainuoti ir pašokti. Čia susipažinsite su senosios aludarystės reikmenimis, naminio alaus gamybos technologija ir aukštaičių vaišingumą menančiomis tradicijomis. Susėdę už balta staltiese padengto stalo paragausite biržietiško alaus, sūrio ir duonos.

Atvykstate į Rygą. Jūsų lauks pažintis su Rygos senamiesčiu. Pasigrožėsite Rygos katedra, išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje senųjų vargonų skambesiu bei šimtmečius menančia seniausia Rygos Rotušės aikšte, su naujai atstatytais Rotušės rūmais bei Juodagalvių pirklių gildija. Susipažinsite su Didžiosios ir Mažosios gildijų namais, liudijančiais miesto istoriją, taip pat su gynybinės miesto sienos likučiais ir Parako bokštu, apžiūrėsite Latvijos nepriklausomybės simbolį – Laisvės paminklą.

Apie 18:00 h prasidės šviesos šou ir „Staro Riga“ renginiai. Galėsite pasivaikštinėti po Rygos senamiestį bei grožėtis Rygos šviesų festivaliu. Pasitelkus modernią šviesos ir vaizdo technologijų pagalbą, festivalis pristatys jums apie šimtą lauko įrenginių: įvairūs žibintai, multimedija parkuose ant pastatų ir paminklų. Šviesos efektai atvers visiškai kitokį požiūrį į miestą. Vakare grįžtate į Marijampolę.

 

Kelionės kaina: 33,00 EUR asmeniui. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
  • Kelionių vadovo paslaugos;
  • Ekskursinė programa.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Asmeninės išlaidos;
  • Edukacija „Žaldoko alus“ – 8,00 EUR.
  • Medicininių išlaidų draudimas.

 

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com