Kalėdinis Vilnius

KALĖDINIS VILNIUS

 

Artimiausios kelionės: gruodžio 09 d.

 

PROGRAMA

 

Ryte išvykstate iš Marijampolės. Kelionė į Vilnių. Ekskursiją pradėsite lankydami Vilniaus Katedros požemius*. Vilniaus katedros požemiai – nematoma pastato dalis – pristato šventovės, stovinčios vienoje seniausiai gyvenamų Vilniaus vietų, istoriją, pastato kaitą, čia palaidotus Lietuvos valstybei ir Bažnyčiai nusipelniusius asmenis. Kriptose ir koridoriuose įrengta ekspozicija supažindina su laidojimo tradicijomis, archeologiniais radiniais, atveria Karališkąjį mauzoliejų.

Vėliau aplankysite naujausią ir didžiausią Valdovų rūmų muziejų. Susipažinsite su Rūmų istorine ir architektūrine raida, gausiais archeologiniai radiniais, ikonografine medžiaga. Matysite atkurtus istorinius vėlyvosios gotikos, renesanso ir baroko reprezentacinius interjerus bei specialiąją lobyno salę. Apžiūrėję muziejų, galėsite pakilti į apžvalgos aikštelę pasigrožėti dar nematytais sostinės vaizdais ir iš naujo atrasti daugelį garsių miesto objektų. Laisvas laikas, kurio metu galėsite aplankyti Katedros aikštėje veikiantį Kalėdų miestelį.

Kalėdų miestelis kvies šventine atmosfera ir vilios unikalių dovanų asortimentu bei kalėdiniais skoniais pasinerti į šventinį šurmulį.

Kalėdinė mugė ypatinga vieta, kur įsikurs keliasdešimt jaukių kalėdinių namelių, kurių kiekvienas pasiūlys ką nors išskirtinio. Jei dar negirdėjote unikalių lietuviškų obuolių sūrių gamybos receptų ar neturite savo virtuvėje prieskonių laboratorijos, apsilankykite ir šventinės nuotaikos užburti pasiimkite Kalėdų dalelę su savimi.

Vakare grįžtate į Marijampolę.

Kelionės kaina 29,00 EUR. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu maršrutu Marijampolė – Vilnius – Marijampolė;
  • Kelionių vadovo paslaugos;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
  • Ekskursinė programa;
  • Ekskursija ir įėjimo bilietai į Valdovų rūmus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Medicininų išlaidų draudimas;
  • Asmeninės išlaidos.

Lankytinų objektų kainos (neprivaloma, bet tikrai rekomenduoju!)*:

Vilniaus Katedros požemiai – 4,50 EUR, senjorams, mokiniams ir studentams 2,50 EUR.

 

Pastaba. Organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com