Senjorų kruizas

SENJORŲ KRUIZAS

 

2018 m. balandžio mėn. 08 – 10 d

 

PROGRAMA

 

Kviečiame Jus sudalyvauti Senjorų kruize Ryga – Stokholmas – Ryga, atrasti kelionės jūra žavesį ir savo akimis pamatyti po žiemos bundančią Švediją ir Latviją. Keliaudami kruiziniu laivu Isabelle galėsite mėgautis tik Jums paruošta programa ir pasidžiaugti maloniomis staigmenomis.

 

1 diena. Ryte išvykstame iš Marijampolės. Apie pietus atvykstame į Rygą. Ekskursija po Rygos senamiestį. Aplankysime Katedros aikštę, Šv. Petro bažnyčią, apžiūrėsime Latvijos nepriklausomybės simbolį – Laisvės paminklą. Laisvas laikas. 17:30 val. išplaukimas keltu iš Rygos į Stokholmą. Speciali programa Senjorams, ją ves Jūratė Garnelienė, o smagiomis dainomis ir šokių ritmais vakarą papuoš grupė „Sadūnai“. Įvairios kitos pramogos laive: diskotekos, parduotuvės, naktiniai klubai, restoranai, barai, kazino, sauna* ir SPA centras*. Patrauklūs žaidimai, viktorina, gyva šokių muzika, diskoteka, karaoke ir naktinė šou programa. Pageidaujantiems – vakarienė švediško stalo restorane (už papildomą mokestį). Nakvynė kelto B klasės kajutėse.

2 diena. Nuo 7:00 val. kviečiame gardžių pusryčių švediško stalo restorane Grande Buffet. 10:30 val. atplaukimas į Stokholmą. Ekskursija pėsčiomis po Švedijos sostinę, dėl daugybės kanalų dažnai vadinamą „Šiaurės Venecija” arba „Vandenų karaliene“. Laisvas laikas, kurio metu galėsite apsipirkti jaukiose suvenyrų parduotuvėse bei prekybos centruose, taip pat aplankyti vieną iš 14 Stokholme esančių muziejų. 17:00 val. išplaukimas iš Stokholmo į Rygą. Po pilnos nuotykių dienos atsipalaiduokite saunos centre ir vakarieniaukite viename iš laivo restoranų. Vakarinė, poilsio ir pramogų programa – gyva muzika, loterija, karaokės maratonas ir pasirodymai – tęsiasi ir plaukiant atgal iš Stokholmo į Rygą. Nakvynė kelto kajutėse.

3 diena. 8:00 val. ryte kviečiame skanių pusryčių savitarnos restorane arba a la carte restorane.*. 11:00 val. atplaukimas į Rygą ir kelionė į vienus gražiausių rūmų Europoje, Rundalės pilį* arba į Pakruojo rajono turizmo perlą – Pakruojo dvarą*. Grįžimas į Marijampolę planuojamas 22:00 val.

 

Kelionės kaina, 103,00 EUR asmeniui, jei kajutėje vyksta bent vienas žmogus vyresnis nei 60 metų. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė komfortabiliu autobusu;
  • Kelionių vadovo paslaugos ir ekskursinė programa;
  • Kruizinė kelionė maršrutu Ryga-Stokholmas-Ryga, laivu Isabelle.
  • 2 nakvynės B klasės kajutėse (4 vietų be lango);
  • Kelionės mokesčiai;
  • Vieneri pusryčiai savitarnos restorane Grande Buffet;
  • Nepakartojama poilsinė ir pramoginė programa laive. (*-turi papildomą mokestį).

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Galimos papildomos paslaugos kelte, EUR:

Pusryčiai (1 kartas): 10,50 – suaugusieji; 6,50 – 12-17 metų amžiaus; 4,50 – 6-11 metų amžiaus;

Vakarienė (1 kartas): 33,00 – suaugusieji; 15,50 – 12-17 metų amžiaus; 10,50 –  6-11 metų amžiaus.

  • Asmeninės išlaidos ir medicininių išlaidų draudimas.

 

Mokamiems objektams kelionės metu turėti iki 20,00 EUR.

 

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų po mokamus lankytinus objektus neveda.

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com