Kviečiame palydėti senuosius metus su muzika, kuri nesensta. Siūlome šventinę vakarienę su taure putojančio vyno ir scenos grandų Chriso Normano ir Gyčio Paškevičiaus koncertą. Finaliniu vakaro akcentu taps vidurnaktį Kauno dangų nušviesiantis įspūdingas fejerverkas, skelbiantis naujųjų metų pradžią.

 

16:00 h šventiškai nusiteikę išvykstame iš Marijampolės. Vykstame į Kauną. Jūsų lauks šventinė trijų patiekalų vakarienė restorane „Svarstyklės“ su taure putojančio vyno. Restoraną „Svarstyklės“ pamėgę svečiai, vertinantys gerą virtuvę, kokybišką aptarnavimą ir jaukią aplinką. Patyrę „Svarstyklių“ virtuvės meistrai gali pasiūlyti sultingų strutienos, bizonienos kepsnių, židinio lavos akmenų kaitroje keptos žvėrienos ar žuvies bei kitų gurmaniškų patiekalų. Restorane – trys, skirtingais stiliais įrengtos salės. Svečiams itin patinka „Nimfų“ salė, kurios sienas puošia dailininko Audriaus Šumsko tapytos freskos, kuriančios Italijos Toskanos regiono atmosferą.

Po šventinės vakarienės vykstame į Žalgirio areną. Čia 20:00 h savo jungtinį Naujametinį koncertą surengs du publikos numylėtiniai, scenos grandai – legendiniai Chrisas Normanas ir Gytis Paškevičius. Abu atlikėjai nutarė sujungti savo pajėgas ir surengs Lietuvos publikai dviejų dalių koncertą, tapsiantį geru traplinu į kitus metus. Ir Chrisas Normanas, ir Gytis Paškevičius  pasirodys su savo gyvo garso grupėmis ir atliks visas populiariausias savo dainas, su kuriomis išaugo jau ne viena mūsų karta.

Chrisas Normanas savo solinę karjerą pradėjo palikęs 1986 m. grupę „Smokie”. Jo diskografija išties įspūdinga – išleista virš 50 singlų ir daugiau kaip 30 albumų, pasaulyje parduota daugiau kaip 30 milijonų įrašų. Naujausias dainininko darbas – studijinis albumas „Don‘t Knock The Rock“ – pasirodė 2017 m. rugsėjį.

Gytis Paškevičius solinę karjerą pradėjo 1991 m. Gyčio Paškevičiaus dainos populiarumo lentelėse pasiekdavo pačias aukščiausias vietas, o koncertai pritraukdavo pilnas žiūrovų sales. Itin populiariomis tapo tokios jo dainos, kaip „Dalužė“, „Mano kraštas“,  „Winner”, „Tu vėjo paklausk“, „Šiam pasauly“, „Draugams”, „Nueitas kelias“, „Žiūrovai“, „Dar vienos Kalėdos”…

Finaliniu koncertų akcentu taps vidurnaktį Kauno dangų nušviesiantis įspūdingas fejerverkas, skelbiantis naujųjų metų pradžią. Naktį apie 02:00 h grįžtame į Marijampolę.

 

Kelionės kaina 99,00 EUR. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu;
  • Kelionių vadovo paslaugos;
  • Šventinė vakarienė su taure putojančio vyno;
  • Bilietas į Chriso Normano ir Gyčio Paškevičiaus koncertą.

 

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2018 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com