Slidinėjimas Geldapėje

PROGRAMA

Kviečiame slidinėti Geldapėje!

 

Geldapė – miestas šiaurės rytų Lenkijoje, Varmijos Mozūrų vaivadijoje, 5 km nuo sienos su Kaliningrado sritimi. Nuostabūs kalvotų Geldapės apylinkių ir miestelio su protestantiška bažnyčia vaizdai atsiveria nuo Gražiojo kalno, ant kurio įsikūręs didžiausias vaivadijos žiemos sporto centras, įrengti penki keltuvai, o ratu besisukančioje užeigoje dairantis po vaizdingus tolius galima paragauti ir šiuose kraštuose verdamų didžkukulių. Ežerų krašte siūlome nepraleisti progos paragauti ir specifinių mozūrų valgių, taip pat visoje Lenkijoje paplitusios žureko sriubos, koldūnų su įvairiais įdarais ir be abejo, Mozūrijos vandenyse sugaunamų žuvų, ypač ežerų karalienės seliavos, patiekalų.

Visai netoli Geldapės prasideda Romintos giria. Šalia jos yra nedidelis Stančikų kaimas, kuriame galima apžiūrėti Romintos girios akveduką. Po tiltu teka Blindės upė. Tai – vienas aukščiausių geležinkelio tiltų Lenkijoje, jo aukštis – 40 m. Tiltas turi penkias arkas, jo ilgis – apie 200 m. Tiltas buvo statomas 1912-1926 m. Tai vadinamasis dvigubas tiltas, kuriuos statyti paskatino I-ojo pasaulinio karo patirtis: tokius gelžbetoninius tiltus sunkiau sunaikinti. Dvigubi tiltai buvo statomi taip pat Prancūzijoje, Belgijoje ir Italijoje. Savo forma tiltas primena garsųjį Pont-du-Gard ir kitus istorinius pietų Europos  tiltus buvusioje Romos imperijoje nuo to kilo ir Romintos girios geležinkelio tiltų pavadinimas. Po dviejų slidinėjimo dienų, galėsite aplankyti šį išlikusį unikalų technikos paminklą.

 

Kelionės kaina: nuo 90 EUR asmeniui. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė mikroautobusu arba autobusu iš Marijampolės;
  • 1 n. su pusryčiais viešbutyje Geldapėje;
  • Ekskursinė programa;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
  • Kelionių vadovo paslaugos.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Asmeninės išlaidos ir medicininių išlaidų draudimas;
  • Slidinėjimo inventoriaus nuomos paslaugos ir pakelėjų bilietai (apie 25 EUR).

 

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.

 

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com