Traukiniu, laivu ir autobusu į Augustavą

TRAUKINIU, LAIVU IR AUTOBUSU Į AUGUSTAVĄ

 

PROGRAMA

Artimiausios kelionės: rugsėjo 16, 30 d. ir spalio 14 d. (paskutinį kartą metuose)

 

Renkamos grupės tiek iš pavienių asmenų, tiek organizuojamos kelionės atskiriems kolektyvams jų pageidaujama data.

 

Kviečiame į ypač didelio populiarumo praėjusiais metais sulaukusią „Jotva“ kelionę! 10:03 val. išvykstate iš Marijampolės geležinkelio stoties. Keliaujate moderniu lenkišku traukiniu į Augustavą*.

Iš Augustavo autobusu vykstate į Studzieničną, garsėjančią Šv. Mergelės Marijos koplyčia, kurios vidus išpuoštas įvairių gyvūnų ragais. Miestelyje 1999 m. lankėsi Popiežius Jonas Paulius II-asis, po viešnagės jam pastatytas paminklas.

Po pasivaikščiojimo Studzieničnoje plaukiate laivu „Swoboda“ į Augustavą. Kelionė per Studzieničnos ir Biale ežerus, kuriuos jungia Augustavo kanalas ir Necko ežerą. Šis maršrutas nepaprastas tuo, jog 1999 metais juo plaukė popiežius Jonas Paulius II. Šiame maršrute išskirtas Popiežiaus takas, kuris nuolatos mums primena garbingojo svečio apsilankymą. Kelionės trukmė apie 1 h 20 min.

Vėliau jūsų laukia trumpa ekskursija po Augustavą: Augustavo Švč. Jėzaus Širdies bazilikos ir Žygimanto Augusto paminklo aplankymas, pasivaikščiojimas vaizdinga Mėtos ežero pakrante. Laisvas laikas. Vakare kupini įspūdžių grįžtate autobusu namo.

 

Kelionės kaina asmeniui 33,00 EUR.

Į kelionę galima vykti ir iš Kazlų Rūdos bei Kauno.

Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu;
  • Plaukimo maršrutu Studzienična – Augustavas bilietai;
  • Ekskursinė programa;
  • Kelionės vadovo paslaugos.

 

Į kainą neįskaičiuota:

  • Asmeninės išlaidos;
  • Traukinio bilietas Marijampolė-Augustavas: suaug. – 6,00 EUR, vaikams iki 12 m. taikomos nuolaidos.
  • Medicininių išlaidų draudimas.

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių.

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

 

 

One comment on “Traukiniu, laivu ir autobusu į Augustavą

  1. UAB Telemarketing on said:

    Sveiki! 100 proc. rekomenduojam vykti į šią nuostabią kelionę. Puikiai suorganizuota ( nuo – iki ), šaunus gidas (geranoriškas, informaciją pateikiantis įdomiai ir tiek kiek reikia, atsakantis į visus klausimus, linksmas, prisitaikantis prie kolektyvo, beje ir dainuojantis:)), mums beliko tik atsipalaiduoti ir mėgautis kelione. Viso kolektyvo vardu noriu padėkoti kelionių agentūrai Jotva!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com