Traukiniu, laivu ir autobusu į Augustavą

Artimiausios kelionės: birželio 29 d., liepos 21 d., rugpjūčio 11 d.

 

Kviečiame į ypač didelio populiarumo praėjusiais metais sulaukusią „Jotva“ kelionę! Renkamos grupės tiek iš pavienių asmenų, tiek organizuojamos kelionės atskiriems kolektyvams jų pageidaujama data.

Aplankykite Lenkijos kurortinį miestelį – Augustavą, idealiai tinkantį lėtam, bet tikrai nenuobodžiam poilsiui. Miestelis įsikūręs tarp ežerų ir miškų, garsus savo kanalais, todėl neretai vadinamas „Lenkiškąja Venecija“. Keliausime traukiniu, autobusu ir plauksime laiveliu!

 

Ryte išvykstate iš Marijampolės traukinių stoties moderniu lenkišku traukiniu*. Keliaujate į Lenkiją. Suvalkuose persėdate kartu su gidu į autobusą ir vykstate į Vygrius. Aplankote Vygrių kamaldulių vienuolyną*. Kadaise šiuose kraštuose mėgo medžioti Vytautas Didysis, Jogaila ir Žygimantas Augustas. Pasivaikščiojimo po vienuolyną metu apžiūrėsime vienuolyno eremitoriumą, uždarą kamaldulių namelių kompleksą, o nuo varpinės bokšto pasigrožėsime Vygrių ežero panorama.

Atvykstate į Studzieničną, garsėjančią Šv. Mergelės Marijos koplyčia, kurios vidus išpuoštas įvairių gyvūnų ragais. Miestelyje 1999 m. lankėsi Popiežius Jonas Paulius II-asis, po viešnagės jam pastatytas paminklas.

Po pasivaikščiojimo Studzieničnoje plaukiate laivu „Swoboda“ į Augustavą. Kelionė per Studzieničnos ir Biale ežerus, kuriuos jungia Augustavo kanalas ir Necko ežerą. Šis maršrutas nepaprastas tuo, jog 1999 metais juo plaukė popiežius Jonas Paulius II. Šiame maršrute išskirtas Popiežiaus takas, kuris nuolatos mums primena garbingojo svečio apsilankymą. Kelionės trukmė apie 1 h 20 min. Vėliau jūsų lauks trumpa ekskursija po Augustavą: Švč. Jėzaus Širdies bazilikos ir Žygimanto Augusto paminklo aplankymas. Laisvas laikas pietums arba poilsiui Mėtos ežero pakrantėje.

Pakeliui namo, esant galimybei, galėsite apsipirkti Suvalkų prekybos centre „Kaufland“. Vakare, kupini įspūdžių grįžtate į Marijampolę.

 

Kelionės kaina, asmeniui 29,00 EUR, vaikams taikomos nuolaidos. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu;
  • Plaukimo maršrutu Studzienična – Augustavas bilietai;
  • Ekskursinė programa ir kelionės vadovo paslaugos.

 

Į kainą neįskaičiuota:

  • Asmeninės išlaidos ir medicininių išlaidų draudimas;
  • Vygrių kamaldulių vienuolyno lankymas 6,00 PLN;
  • Traukinio bilietas Marijampolė – Suvalkai; 5,50 EUR, vaikams taikomos nuolaidos.

 

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių.

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

 

 

One comment on “Traukiniu, laivu ir autobusu į Augustavą

  1. UAB Telemarketing on said:

    Sveiki! 100 proc. rekomenduojam vykti į šią nuostabią kelionę. Puikiai suorganizuota ( nuo – iki ), šaunus gidas (geranoriškas, informaciją pateikiantis įdomiai ir tiek kiek reikia, atsakantis į visus klausimus, linksmas, prisitaikantis prie kolektyvo, beje ir dainuojantis:)), mums beliko tik atsipalaiduoti ir mėgautis kelione. Viso kolektyvo vardu noriu padėkoti kelionių agentūrai Jotva!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com