Kalėdinė Ryga

KALĖDINĖ RYGA

 

2018 m. gruodžio 09 d.

 

PROGRAMA

 

Ryte išvykstate iš Marijampolės. Jūsų lauks pažintis su Rygos senamiesčiu. Pasigrožėsite Rygos katedra, išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje senųjų vargonų skambesiu bei šimtmečius menančia seniausia Rygos Rotušės aikšte su naujai atstatytais Rotušės rūmais bei Juodagalvių pirklių gildija. Susipažinsite su Didžiosios ir Mažosios gildijų namais, liudijančiais miesto istoriją, taip pat su gynybinės miesto sienos likučiais ir Parako bokštu, apžiūrėsite Latvijos nepriklausomybės simbolį – Laisvės paminklą. Pageidaujantys galės apsilankyti firminėje „Laima“ krautuvėlėje ir įsigyti gardžių kalėdinių saldumynų. Laisvas laikas.

Šventiškai papuoštose senamiesčio aištėse vyks Kalėdų mugė* su saldžiai kvepiančia arbata, kava, skrudintais migdolais, blizgančiais imbieriniais meduoliais. Mugėje taip pat bus siūlomos latviškų amatų kalėdinės dovanos. Latviškas kalėdines giesmes ir visiems žinomas melodijas atliks pop muzikos grupės ir tradicinės muzikos ansambliai.

Vakare grįžtame į Marijampolę.

 

Kelionės kaina: 31,00 EUR asmeniui. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu maršrutu Marijampolė – Ryga – Marijampolė;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
  • Kelionių vadovo paslaugos;
  • Ekskursinė programa.

 

Mokami objektai kelionės metu (neprivaloma, bet tikrai rekomenduoju)*:

  • Rygos kalėdinė mugė. Įėjimas 1,00 Eur;

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Asmeninės išlaidos ir kelionių draudimas.

 

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com