Kaziuko mugė Gardine

KAZIUKO MUGĖ GARDINE

 

2018 KOVO 04 D. PROGRAMA

 

Tik kartą metuose siūlome vykti į mugę Gardine, skirtą amatininkų globėjui Šv. Kazimierui. Dieną paįvairins Sovetskaja pėsčiųjų gatvelėje grojantys muzikantai, šokėjai ir dainininkai.

 

Ryte išvykstate iš Marijampolės. Pervažiuojate Lietuvos – Baltarusijos pasienio kontrolės punktus. Atvykstate į Gardiną, patį europietiškiausią miestą Baltarusijoje ir vienintelį, kuriame išliko tiek daug religinių paminklų, nesunaikintų destruktyvios ateizmo bangos. Čia yra vienintelė karališkoji rezidencija Baltarusijoje su dviem pilimis, pirmoji vaistinė, medicinos akademija, laikraštis, botanikos sodas, pirmasis ir seniausias laikrodžio bokštas.

Ekskursijos po Gardiną metu apžiūrite Naująją Gardino pilį, pastatytą XVIII a., kurioje vyko svarbūs Lenkijos – Lietuvos valstybės žlugimo epochos įvykiai. Šalia – senoji Gardino pilis, statyta dar Vytauto Didžiojo, vėliau S. Batoro iniciatyva perstatyta į renesansinius puošnius rūmus. Apžiūrite buvusią Bernardinų Šv. Kryžiaus įgijimo bažnyčią, pasivaikščiojate buvusia Rotušės aikšte (dab. Sovetskaja). Abejingų nepalieka didžiausia ir įspūdingiausia mieste buvusi jėzuitų bažnyčia, dabar – Šv. Pranciškaus Ksavero Gardino katedra. Pasivaikščiojate po šventovę, apžiūrite katedros vėlyvojo baroko trijų tarpsnių medinį, gausiai dekoruotą altorių. Vykstate aplankyti seniausią mieste veikiančią, dar Kijevo Rusios kunigaikščių laikus menančią stačiatikių Šv. Boriso ir Glebo cerkvę, pastatytą ant aukšto Nemuno šlaito.

Laisvas laikas, kurio metu galėsite apsipirkti Kaziuko mugėje, čia kasmet susirenka šimtai amatininkų ir tūkstančiai svečių iš Baltarusijos, Lietuvos, Ukrainos ir Rusijos. Galėsite įsigyti unikalių liaudies meistrų sukurtų dirbinių, suvenyrų ir skanėstų. Gardine gausu jaukių kavinukių ir restoranėlių, laisvo laiko metu galėsite paragauti vietinio kulinarinio paveldo patiekalų.

Kupini įspūdžių išvykstate namo. Pakeliui norintys galės apsipirkti neapmuitintų prekių parduotuvėje „Duty Free“.

Vakare grįžtate į Marijampolę

 

Kelionės kaina 23,00 EUR. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė komfortabiliu autobusu;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
  • Kelionių vadovo paslaugos ir ekskursinė programa.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Asmeninės išlaidos (Baltarusijoje gana patrauklios maisto produktų, buitinių prekių, avalynės, drabužių kainos);
  • Medicininių išlaidų draudimas apie 2,00 EUR (būtina, turėti su savimi kelionės metu, apsidrausti galite mūsų agentūroje);
  • Bevizis leidimas atvykti į Baltarusiją 5,00 EUR (būtinas, įsigyti galite mūsų agentūroje);
  • Ekskursija Gardine 5,00 EUR.

 

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas, jo galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos. Dokumentų pateikimo terminas 3 darbo dienos iki kelionės datos.

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com