Klaipėdos šviesų festivalis

PROGRAMA

 

Kartą metuose siūlome vykti į šventę Klaipėdos senamiestyje, čia vyks įspūdingas, jau V-asis, abejingų nepaliekantis šviesų festivalis, pripažintas populiariausiu šaltojo sezono renginiu Vakarų Lietuvoje. Apsilankysime Raudondvario dvaro ansamblį. Pageidaujantys galės sudalyvauti abejingų nepaliekančioje gintaro edukacijoje „Žemės atmintis“.

 

Ryte išvykstate iš Marijampolės. Vykstate į Raudondvarį. Šiandien Raudondvaris, tai jaukus Lietuvos vidurio miestelis, įsikūręs Nemuno ir Nevėžio upių santakoje. Apsuptas puikios gamtos ir išsaugojęs garbingą architektūrinį ansamblį. Raudondvario dvaras* šaltiniuose minimas jau XVII a. Jį valdė ir puoselėjo Radvilos, Tiškevičiai. Dvaras garsėjo kaip kultūros ir meno centras, turėjo puikią dailės galeriją ir biblioteką. 2008 metais dvaro ansambliui suteiktas kultūros paminklo statusas.

Raudondvario dvare kviečiame Jus į gintaro edukaciją „Žemės atmintis“*. Renginyje apžvelgsite priešistorinį etapą nuo dinozaurų išnykimo prieš 60 mln. metų, gintaro formavimosi prieš 40-50 mln. metų iki šių dienų. Tyrinėsite nepaprastas Baltijos gintaro savybes. Edukacinės programos kūrybinis iššūkis – pasigaminti sau arba tikram draugui unikalią gintarinę draugystės apyrankę! Ši programa tiks tiek vaikams, tiek suaugusiems. Su suaugusiais dalyviais – rūpinsimės sveikata, gurkšnosime nepaprastą gintarinę arbatą. Mažiesiems daugiau eksperimentų ir istorijų apie dinozaurus.

Išvykstate į  šalies uostamiestį, trumpos ekskursijos po Klaipėdos senamiestį metu būsite supažindinti su didingais seniausio Lietuvos miesto istorijos puslapiais, Teatro aikšte – Klaipėdos miesto širdimi, paklaidžiosite jaukiais menininkų kiemeliais. Klaipėdoje vyks šviesų festivalis. Miestas Jus kvies atrasti porą dešimčių ryškiausių Lietuvos ir užsienio menininkų projektų, specialiai sukurtų Klaipėdai bei Šv. Valentino dienai ir Vasario 16-ajai. Pripažintas populiariausiu šaltojo sezono renginiu uostamiestyje vėl užlies senamiesčio erdves, tad, laisvo laiko metu galėsite pasigrožėti šiuo reginiu! Pasilinksminę, pasižmonėję, kupini įspūdžių vakare grįžtate namo.

 

Kelionės kaina: 29,00 EUR asmeniui. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
  • Kelionių vadovo paslaugos ir ekskursinė programa;
  • Vietinio gido paslaugos Raudondvario dvare.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Gintaro edukacija „Žemės atmintis“ – 6,00 EUR;
  • Raudondvario dvaras. Bilietas: suaug. – 1,00 EUR; moksleiviui – 0,30 EUR.

 

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com