Kryžiuočių pilys Mozūrijoje

KRYŽIUOČIŲ PILYS MOZŪRIJOJE

 

2018 m.  kovo 10 d.

 

PROGRAMA

 

Kviečiame aplankyti garsiąsias kryžiuočių pilis Mozūrijoje. Per vieną dieną pamatysite net keturias tvirtoves.

 

Ryte išvykstate iš Marijampolės. Kelionė per Lenkiją. Trumpa ekskursija po Gižycko miestą. Pabuvosite kryžiuočių pilyje, kurioje įsikūręs 4* viešbutis. Pasivaikščiosite po kalvą ant Niegocino ežero kranto, kur vietiniai numanomoje kankinio Brunono mirties vietoje pastatė kryžių.

Važiuojate link Ryno, kur pamatote atkurtą kryžiuočių pilį*, pastatytą galindų (prūsų gentis) žemėje. Ekskursijos metu išgirsite ne tik pasakojimus apie kryžiuočius, jų gyvenimo būdą, bet ir apie pilies vaiduoklį – Baltąją damą.

Vykstate į stebuklais garsėjantį Šv. Lipkos barokinį ansamblį, kuris nuo viduramžių garsėja Šv. Mergelės Marijos apsireiškimu. Pelkėtoje vietovėje  įsikūręs ansamblis per 300 metų beveik nenukentėjo ir iki šiol stebina lankytojus, freskomis puoštais skliautais, puikiai skambančiais ir „šokančiais“ barokiniais vargonais. Išvykstate į Rešelio miestelį. Ekskursija po Rešelio miestą, aplankome vyskupų pilį*, kurios statybos pradžia yra XIII a., vėliau pamatote unikalų arkinį tiltą.

Vykstate į Kentšyną. Aplankysite, XIV a. menančią, kryžiuočių ordino pilį*, ją ne kartą buvo sugriovę kunigaikščiai Kęstutis ir Algirdas, tačiau dėl geros strateginės padėties ji buvo vis atstatoma. Šiandien pilyje veikia muziejus, miesto biblioteka bei kultūros centras. Apžiūrėsite tris muziejuje veikiančias parodas, kuriose pateikiami eksponatai, susiję su miesto ir regiono istorija bei aplankysite labai vertingą XIV a. Šv. Jurgio bažnyčią. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtate į Marijampolę.

 

Kelionės kaina 29,00 EUR, į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė komfortabiliu autobusu;
  • Kelionių vadovo paslaugos ir ekskursinė programa;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Mokami objektai kelionės metu (neprivaloma, bet tikrai rekomenduoju)*:

  • Kentšyno pilis – 8,00 PLN; su nuolaida – 5,00 PLN;
  • Rešelio pilis – 8,00 PLN;
  • Ryno pilis – 10,00 PLN; su nuolaida 5,00 PLN.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Medicininių išlaidų draudimas;

 

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų mokamuose objektuose, pilyje neveda.

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com