Alaus kelias ir ledo skulptūrų festivalis Latvijoje

  

Siūlome trumpą ir efektingą, vienos dienos kelionę į Latvijoje vykstantį ledo skulptūrų festivalį. Meno kūriniai iš ledo tikra žiemos puošmena, tai šventė Jūsų akims ir fantazijai, o kad kelionės metu nesušaltume apsilankysime Biržų krašto muziejuje „Sėla“, kur galėsite paskanauti biržietiškų vaišių.

 

Ryte išvykstate iš Marijampolės, Latvijos link. Apsilankysite Biržų krašto muziejuje „Sėla“, dalyvausite edukacinėje programoje suaugusiesiems „A biržiečė vaišin dainuodamūs“*. Čia susipažinsite su senosios aludarystės reikmenimis, naminio alaus gamybos technologija ir aukštaičių vaišingumą menančiomis tradicijomis. Susėdę už balta staltiese dengto stalo paragausite tradicinių biržietiškų vaišių. Kartu su folkloro ansambliu, propaguojančiu archajinį krašto etnomuzikavimo savitumą ir vaišių dainas, galėsite skudučiuoti, pūsti ragus, padainuoti ir pašokti.

Po smagių pasakojimų ir degustacijos išvyksite į Jelgavą. Tai miestas esantis Žiemgaloje, pietinėje Latvijos dalyje. Trumpos apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsite Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedrą, Jelgavos senamiestį. Pakilsite į Šv. Trejybės bažnyčios bokštą*. Bokšto devintajame aukšte yra parodų salė ir apžvalgos aikštelė, iš kurios galima grožėtis miesto panorama į visas pasaulio šalis. Vėliau vyksite į 21-tą kartą rengiamą – Ledo skulptūrų festivalį*. Bus skiriamas laisvas laikas, kurio metu galėsite laiką leisti fotografuojantis prie skulptūrų, klausantis užburančių atlikėjų dainų ar tiesiog vaikštinėjant ir žavintis skulptūromis. Menininkai iš aštuonių pasaulio šalių kurs ne tik konkursinius darbus – bus įrengtas ledo baras „Koskenkorva“, demonstracinės skulptūros. Bus daug linksmybių, įspūdingai apšviestos skaidraus ledo figūros sukurs nepakartojamą ir nepaprastai gražų vaizdą. Kupini įspūdžių, išvyksite namų link. Vakare grįžtate į Marijampolę.

 

Kelionės kaina: 30,00 EUR asmeniui. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
  • Kelionių vadovo paslaugos ir ekskursinė programa.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Asmeninės išlaidos ir kelionių draudimas;
  • Edukacija „Žaldoko alus“ – 8,00 Eur, papildomai ekskursija muziejuje apie 3,50 Eur;
  • Jelgavos Šv. Trejybės bokštas. Kaina: suaug. – 1,00 Eur; vaikams – 0,50 Eur.
  • Bilietas į ledo skulptūrų festivalį – perkant iš anksto 5,50 Eur, su nuolaida – 2,00 Eur, vaikai iki 7 m. nemokamai.

 

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.

 

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com