Ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje

LEDO SKULPTŪRŲ FESTIVALIS JELGAVOJE

2018 m. vasario 10 d.

 

PROGRAMA

 

Siūlome trumpą ir efektingą, vienos dienos kelionę į Jelgavoje vykstantį ledo skulptūrų festivalį. Meno kūriniai iš ledo tikra žiemos puošmena, tai šventė Jūsų akims ir fantazijai!

 

Ryte išvykstate iš Marijampolės, Latvijos link. Pakeliui aplankysite, patraukliausia 2017 m. turizmo traukos vietove Lietuvoje tapusį Pakruojo rajono savivaldybės turizmo perlą – Pakruojo dvarą. Pakruojo dvaras yra didžiausias iki šių dienų išlikęs dvaro pastatų kompleksas Lietuvoje. Atvykę į Pakruojį, garsėjantį giliomis aludarystės tradicijomis, didikų ir bajorų virtuvės valgiais bei savitomis istorijomis, lankysitės XIX a. klasicistinio stiliaus Pakruojo dvare*. Užsuksite į didikų kostiuminę, oranžerijoje pasigrožėsite kalvio skulptūromis, ginklų kolekcija, pakilę į palėpę, pamatysite retus Lietuvoje arkinius kaminus, o esant galimybei nusileidę į rūsius, pateksite į vienintelį Lietuvoje Baudžiavos laikų bausmių muziejų. Eidami šimtamečio parko takeliais grožėsitės restauruotu unikaliu arkiniu tiltu per Kruojos upę.

Pakruojo dvare būtų nuodėmė neužsukti į XIX a. statytą dvaro karčemą „Traktierius“, kur autentiškai įrengtas interjeras sukuria ypatingą atmosferą, čia galėsite paskanauti Šiaurės Lietuvos regiono kulinarinio paveldo patiekalų*.

Po pietų išvyksite į Jelgavą. Tai miestas esantis Žiemgaloje, pietinėje Latvijos dalyje. Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsite Jelgavos rūmus, projektuotus B. Rastrelio, Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedrą, Jelgavos senamiestį. Pakilsite į Šv. Trejybės bažnyčios bokštą*. Bokšto devintajame aukšte yra parodų salė ir apžvalgos aikštelė, iš kurios galima grožėtis miesto panorama į visas pasaulio šalis.Vėliau vyksite į 20-tą kartą rengiamą – Ledo skulptūrų festivalį*. Bus skiriamas laisvas laikas, kurio metu galėsite laiką leisti fotografuojantis prie skulptūrų, klausantis Tado Rimgailos ir Samantos Tinos dueto ar tiesiog vaikštinėjant ir žavintis skulptūromis. Menininkai iš aštuonių pasaulio šalių kurs ne tik konkursinius darbus – bus įrengtas ledo baras „Koskenkorva“, demonstracinės skulptūros. Bus daug linksmybių, įspūdingai apšviestos skaidraus ledo figūros sukurs nepakartojamą ir nepaprastai gražų vaizdą. Vakare, kupini įspūdžių, išvyksite namų link. Naktį grįžtate į Marijampolę.

 

Kelionės kaina: 28,00 EUR asmeniui. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu maršrutu Marijampolė – Pakruojis – Jelgava – Marijampolė;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
  • Kelionių vadovo paslaugos ir ekskursinė programa.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Asmeninės išlaidos ir kelionių draudimas;
  • Ekskursija Pakruojo dvare – 6,00 Eur;
  • Sotūs pietūs karčemoje „Traktierius“ nuo 8,00 Eur;
  • Bilietas į ledo skulptūrų festivalį – perkant iš anksto 4,00 Eur, su nuolaida – 2,00 Eur, vaikams iki 7 m. nemokamai;
  • Šv. Trejybės bokštas Jelgavoje – 1,00 Eur suaugusiam, 0,50 Eur vaikams.

 

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2018 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com