Ledo skulptūrų ir šviesų festivalis

„PASAKA“

LEDO SKULPTŪRŲ FESTIVALIS PAEŽERIŲ DVARE

 

2018 m. vasario 03 d.

 

PROGRAMA

 

Siūlome trumpą, tačiau efektingą, išvyką į Paežerių dvare vykstantį ledo skulptūrų festivalį.

Išvykstate iš Marijampolės. Įsibėgėjus antrajam žiemos mėnesiui, vis dar pasigendame tikrojo šiam sezonui būdingo šaltuko, su kuriuo į miestų ir gamtos erdves sugrįžta sniegas bei ledas. Vasario 2-4 dienomis Paežerių dvare vyksiančio ledo skulptūrų ir šviesų festivalio „Pasaka“ organizatoriai UAB „Ledo meistrai“ ir VšĮ „Džiazo galerija“ šiuos žiemiškus pojūčius žada atkurti.

Renginys išskirtinėje klasicistinio dvaro aplinkoje taps puikia proga geriausiems ledo meistrams magiškos šviesos apsuptyje pademonstruoti savo talentus ir sukurti įspūdingas skulptūras. Pasak organizatorių Pauliaus Orlovo ir Manto Linkevičiaus, senoviniame Paežerio dvare dėl gražiausios ledo skulptūros titulo tris dienas varžysis daugiau kaip 26 skulptoriai iš artimojo ir tolimojo pasaulio – Lietuvos, Vokietijos, Mongolijos bei Indonezijos.

Idėjos sumanytojo ir „Ledo meistrų“ įkūrėjo P. Orlovo teigimu, festivalio metu planuojama panaudoti net 40 tonų ledo. „Tokį skaidrų ledą visus metus gamina patys meistrai“, – pasakoja jis. Visą šį ledo kiekį festivalio metu planuojama transformuoti į 39 skulptūras.

Iš ledo nulipdytų skulptūrų įspūdį vakarėjant tik dar labiau sustiprins specialieji šviesos efektai. „Visiems šviestuvams atgabenti prireiks penkių sunkvežimių“, – intriguoja renginio organizatoriai UAB „Ledo meistrai“.

Šiuos magiškus sprendimus į festivalį su „AB Light“ komanda atveš Arvydas Buinauskas – vienas garsiausių šviesos dizainerių Lietuvoje. Ne tik jie, bet ir „Ugnies valdovai“, muzikantai bei aktoriai, pasirodysiantys festivalyje „Pasaka“, įžiebs dar daugiau žiemiškos atmosferos.

Visi atvykę pasigrožėti ledine švente turėsite galimybę mokytis iš ledo meistrų bei nulipdyti skulptūrą, taip pat prisiminti kitas ledinės žiemos jausmą sugrąžinančias pramogas. Ledo meistrystės festivalis – pirmasis toks tarptautinio lygio renginys Lietuvoje. Kupini įspūdžių, išvyksite namų link.

 

Kelionės kaina: 9,00 EUR asmeniui. Į kainą įskaičiuota:

  • Nuvežimas į Paežerių dvarą;
  • Parvežimas atgal į Marijampolę.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Asmeninės išlaidos ir kelionių draudimas;
  • Bilietas į ledo skulptūrų ir šviesų festivalį – perkant iš anksto 4,50 Eur, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems – 2,50 Eur, vaikams iki 6 m. nemokamai, šeimos bilietas (2 suaug., 2 vaikai) – 10,50 Eur.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com