LENKIJA. GDANSKAS – MAŽIEJI NYDERLANDAI BALTIJOS PAJŪRYJE 2 D.

LENKIJA. GDANSKAS – MAŽIEJI NYDERLANDAI BALTIJOS PAJŪRYJE 2 D.

 

PROGRAMA

 

Rugpjūčio 25-26 d.

 

Įdomiausi dalykai neretai slepiasi prie pat namų! Šį kartą kviečiame į netolimą išvyką į Lenkiją, kuri tikrai turi kuo nustebinti: jaukus Gdansko senamiestis, ilgiausias Baltijos jūros molas Sopote ir Malborko pilies mūrai…

 

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Marijampolės. Kelionė per Lenkiją. Vykstate į Marienburgą* – vieną didžiausių Europoje viduramžių pilių. Pilies kompleksą supa tvirta gynybinė siena, puošiama gausybės bokštelių. Pilies viduje galima apžiūrėti gyvenamuosius apartamentus, koplyčią, sargų stebėjimo postus ir koridorius, Vasaros ir Žiemos menes, bei kitas patalpas. Muziejuje eksponuojami viduramžių ginklai, amatininkų dirbiniai, skulptūros, gintaro papuošalai. Aukštutinėje pilyje kadaise buvo ir kalėjimas, kuriame buvo kalinami ypatingi belaisviai, vienas iš jų buvo Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis.

Kelionė į Griunvaldą – Žalgirio mūšio lauką, kuriame 1410 metais liepos 15 dieną Vytauto ir Jogailos vadovaujama Lietuvos ir Lenkijos kariuomenė sumušė Vokiečių ordino kariuomenę. Memorialinės ekspozicijos* (paminklas mūšio nugalėtojams, muziejus) apžiūrėjimas. Išvykimas į nakvynės vietą.

Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstate pasižiūrėti XII a. Olivos Katedros*, garsėjančios savo įspūdingais vargonais, jei pasiseks galėsite pasiklausyti puikios vargonų muzikos. Olivos katedra – apdainuota garsiojo keliautojo Aleksandro fon Humbolto, kaip trečioji gražiausia vieta pasaulyje. Gotikinė Olivos katedra – vienas seniausių ir labiausiai lankomų objektų Gdansko regione. Pasivaikščiosite šalia įsikūrusiame puikiame vyskupo, angliško stiliaus, parke.

Trumpas sustojimas Sopoto kurorte, garsėjančiame vasaros estrada ir jūros molu* (511 m.), nuo kurio atsiveria puikus Baltijos jūros reginys.

Vėliau Jūsų lauks ekskursija Gdanske, viename seniausių Šiaurės Lenkijos miestų su žavingu senamiesčiu, kuriame gausu siaurų gatvelių bei XII-XVIII a. pastatų. Dauguma jų yra atstatyti po Antrojo pasaulinio karo bombardavimų, po kurių išliko tik apie trečdalis miesto pastatų. Aplankysite miesto simbolį – Neptūno fontaną, Karo muziejų, Švč. Mergelės Marijos katedrą, miesto rotušę, Turgaus aikštę, Arsenalą, miesto vartus.

Kupini įspūdžių vykstate namo. Naktį grįžtate į Marijampolę.

 

Kelionės kaina nuo 96,00 EUR asmeniui. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė komfortabiliu autobusu;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
  • Kelionių vadovo paslaugos;
  • Ekskursinė programa;
  • Nakvynė viešbutyje su pusryčiais.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Asmeninės išlaidos;
  • Medicininių išlaidų draudimas apie 3,50 EUR (apsidrausti galite mūsų agentūroje).

 

Mokamiems objektams kelionės metu (neprivaloma, bet tikrai rekomenduoju) turėti apie 70,00 PLN*.

 

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas, jo galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos. Dokumentų pateikimo terminas 3 darbo dienos iki kelionės datos.

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com