Lietuvos šeimų kruizas

Dienos ilgėja, naktys trumpėja, pirmadienį pakeičia penktadienis ir taip nebepastebime kaip prabėga mūsų dienos. Kasdienybė užgula pečius nėra laiko pagalvoti apie savo norus. Gal metas atsiplėšti nuo darbų ir pažvelgti į viską su pozityvia gaida? Čiupti artimiausiuosius ir keliauti su jais drauge. Galbūt ilgoms kelionėms laiko ir nėra, tačiau trys dienos įspūdingam poilsiui neturėtų būti tokia jau didelė prabanga…  Žymim tris dienas darbo kaledoriuje 2019.04.25-27* ir rimtai apsvarstome, ar tikrai nebūtų gera pabėgti nuo kasdienybės ir pakeliauti su šeima… Tallink laivynas šiomis dienomis organizuoja patį šilčiausią ir linksmiausią kruizą metuose, tai Lietuvos šeimos kruizą. Kuriame dalyvaus visų mažiausių draugė, pamokanti, visuomet geros nuotaikos… Kakė Makė! Tikrai taip, vaikai žais žaidimus, linksminsis ir tik geriausios nuotaikos bus visos kelionės metu, kartu su Kake Make!

 

1 diena. Ryte išvykstame iš Marijampolės. Apie pietus atvykstame į Rygą. Ekskursija po Rygos senamiestį. Aplankysime Katedros aikštę, Šv. Petro bažnyčią, apžiūrėsime Latvijos nepriklausomybės simbolį – Laisvės paminklą. Laisvas laikas. 17:30 val. išplaukimas keltu iš Rygos į Stokholmą. Tallink laivynas šiomis dienomis organizuoja patį šilčiausią ir linksmiausią kruizą metuose, tai Lietuvos šeimos kruizą. Kuriame dalyvaus visų mažiausių draugė, pamokanti, visuomet geros nuotaikos… Kakė Makė! Tikrai taip, vaikai žais žaidimus, linksminsis ir tik geriausios nuotaikos bus visos kelionės metu kartu su Kake Make! Kruiziniame laive galimos įvairios kitos pramogos: diskotekos, parduotuvės, naktiniai klubai, restoranai, barai, kazino, sauna* ir SPA centras*. Patrauklūs žaidimai, viktorina, gyva šokių muzika, diskoteka, karaoke ir naktinė šou programa. Pageidaujantiems – vakarienė švediško stalo restorane (už papildomą mokestį). Nakvynė kelto B klasės kajutėse.

2 diena. Nuo 7:00 val. kviečiame gardžių pusryčių švediško stalo restorane Grande Buffet*. 10:30 val. atplaukimas į Stokholmą. Tallink ekskursija pėsčiomis ir autobusu po Švedijos sostinę, dėl daugybės kanalų dažnai vadinamą „Šiaurės Venecija” arba „Vandenų karaliene“. Laisvas laikas, kurio metu galėsite apsipirkti jaukiose suvenyrų parduotuvėse bei prekybos centruose, taip pat aplankyti vieną iš 14 Stokholme esančių muziejų. 17:00 val. išplaukimas iš Stokholmo į Rygą. Po pilnos nuotykių dienos atsipalaiduokite saunos centre ir vakarieniaukite viename iš laivo restoranų. Speciali programa šeimoms su mažųjų drauge Kake Make. Vakarinė, poilsio ir pramogų programa – gyva muzika, loterija, karaokės maratonas ir pasirodymai – tęsiasi ir plaukiant atgal iš Stokholmo į Rygą. Nakvynė kelto kajutėse.

3 diena. 8:00 val. ryte kviečiame skanių pusryčių savitarnos restorane arba a la carte restorane.*. 11:00 val. atplaukimas į Rygą ir kelionė į vienus gražiausių rūmų Europoje, Rundalės pilį* arba į Pakruojo rajono turizmo perlą – Pakruojo dvarą*. Grįžimas į Marijampolę planuojamas 22:00 val.

 

Kelionės paketo kaina 105,00 EUR asmeniui. Grupėms taikomos nuolaidos. Į kelionės paketo kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu;
 • Kelionių vadovo paslaugos ir ekskursinė programa;
 • Kruizinė kelionė maršrutu Ryga-Stokholmas-Ryga, laivu Romantika.
 • 2 nakvynės B klasės kajutėse (4 vietų be lango);
 • Kelionės mokesčiai;
 • Ekskursija Rygoje ir Stokholme;
 • Nepakartojama poilsinė ir pramoginė programa laive. (*-turi papildomą mokestį).

 

Galima rinktis tik kelto bilietus, keturvietės B klasės kajutės kaina nuo 120,00 EUR;

                                                                             A klasės kajutės kaina nuo 155,00 EUR.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Galimos papildomos paslaugos kelte, EUR:

Pusryčiai (1 kartas): 12,00 – suaugusieji; 7,50 – 12-17 metų amžiaus; 5,00 – 6-11 metų amžiaus;

Vakarienė (1 kartas): 34,00 – suaugusieji; 16,00 – 12-17 metų amžiaus; 11,00 –  6-11 metų amžiaus.

 • Asmeninės išlaidos ir medicininių išlaidų draudimas.

 

Mokamiems objektams kelionės metu turėti iki 20,00 EUR.

 

TAISYKLĖS

 

 • Bilietų skaičius ribotas atsižvelgiant į kajučių kategoriją ir kainą. Norėdami įsigyti bilietus arba visą kelionės paketą už patrauklią kainą, rekomenduojame įsigyti iš anksto.

 

Kajutės:

 • B klasės kajutės be lango. A klasės kajutės su langu.
 • B ir A klasių kajutės yra dvivietės ir keturvietės. B ir A klasės kajutės yra išdėstytos dviejuose aukštuose.
 • Nakvynė A klasės kajutėje už papildomą mokestį.

 

Nuolaidos bilietams:

 • Perkant visą kajutę, vienam vaikui iki 11 metų kelionė nemokamai, tačiau be atskiros miegamosios vietos.

 

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų po mokamus lankytinus objektus neveda.

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com