Lietuvos šokių kruizas

Kviečiame Jus sudalyvauti stulbinantį pasisekimą pelniusiame Lietuvos šokių kruize Ryga – Stokholmas – Ryga, atrasti kelionės jūra žavesį ir savo akimis pamatyti Švediją ir Latviją. Keliaudami kruiziniu laivu Romantika galėsite mėgautis tik Jums paruošta programa ir pasidžiaugti maloniomis staigmenomis.

 

1 diena. Ryte išvykstame iš Marijampolės. Apie pietus atvykstame į Rygą. Ekskursija po Rygos senamiestį. Aplankysime Katedros aikštę, Šv. Petro bažnyčią, apžiūrėsime Latvijos nepriklausomybės simbolį – Laisvės paminklą. Laisvas laikas. 17:30 val. išplaukimas keltu iš Rygos į Stokholmą. Speciali programa šokių profesionalams ir mėgėjams. Kruiziniame laive jau antrąjį kartą organizuojamas Lietuvos šokių kruizas. Nesvarbu ar esate šokėjas ir šokate su kolektyvu ar tiesiog mylite šokį – leiskitės į nuostabią kelionę jūra, kurioje patirsime galybę nuotykių, šoksime iki paryčių, save parodysime bei į kitus pažiūrėsime.

Laukiami visi – vaikų bei suaugusiųjų šokių kolektyvai. Įvairiausių šokių stilių, nes būtent skirtumai mus suartina. Kiekvienam šokių kolektyvui bus leista pristatyti savo šokių programą, kuri turėtų būti ne ilgesnė nei 30 min. Todėl turėsime galimybę parodyti savo įgūdžius bei pasisemti naujų idėjų iš kitų šokių kolektyvų. Mes viskuo pasirūpinsime, telieka pakviesti draugus. Kruiziniame laive galimos įvairios kitos pramogos: diskotekos, parduotuvės, naktiniai klubai, restoranai, barai, kazino, sauna* ir SPA centras*. Patrauklūs žaidimai, viktorina, gyva šokių muzika, diskoteka, karaoke ir naktinė šou programa. Pageidaujantiems – vakarienė švediško stalo restorane (už papildomą mokestį). Nakvynė kelto B klasės kajutėse.

2 diena. Nuo 7:00 val. kviečiame gardžių pusryčių švediško stalo restorane Grande Buffet*. 10:30 val. atplaukimas į Stokholmą. Tallink ekskursija pėsčiomis ir autobusu po Švedijos sostinę, dėl daugybės kanalų dažnai vadinamą „Šiaurės Venecija” arba „Vandenų karaliene“. Laisvas laikas, kurio metu galėsite apsipirkti jaukiose suvenyrų parduotuvėse bei prekybos centruose, taip pat aplankyti vieną iš 14 Stokholme esančių muziejų. 17:00 val. išplaukimas iš Stokholmo į Rygą. Po pilnos nuotykių dienos atsipalaiduokite saunos centre ir vakarieniaukite viename iš laivo restoranų. Speciali programa Lietuvos šokių kruizo dalyviams, galimybė pristatyti savo šokių programa, kuri ne ilgesnė nei 30 min. Vakarinė, poilsio ir pramogų programa – gyva muzika, loterija, karaokės maratonas ir pasirodymai – tęsiasi ir plaukiant atgal iš Stokholmo į Rygą. Nakvynė kelto kajutėse.

3 diena. 8:00 val. ryte kviečiame skanių pusryčių savitarnos restorane arba a la carte restorane.*. 11:00 val. atplaukimas į Rygą ir kelionė į vienus gražiausių rūmų Europoje, Rundalės pilį* arba į Pakruojo rajono turizmo perlą – Pakruojo dvarą*. Grįžimas į Marijampolę planuojamas 22:00 val.

 

Kelionės paketo kaina 105,00 EUR asmeniui. Grupėms nuo 30 asmenų taikomos nuolaidos:

                             nuo 103,00 EUR asmeniui, kai vyksta 30 asmenų kolektyvas;

                             nuo   88,00 EUR asmeniui, kai vyksta 40 asmenų kolektyvas.

 

Į kelionės paketo kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu;
 • Kelionių vadovo paslaugos ir ekskursinė programa;
 • Kruizinė kelionė maršrutu Ryga-Stokholmas-Ryga, laivu Romantika.
 • 2 nakvynės B klasės kajutėse (4 vietų be lango);
 • Kelionės mokesčiai;
 • Ekskursija Rygoje ir Stokholme;
 • Nepakartojama poilsinė ir pramoginė programa laive. (*-turi papildomą mokestį).

 

Galima rinktis tik kelto bilietus, keturvietės B klasės kajutės kaina nuo 112,00 EUR;

                                                                    A klasės kajutės kaina nuo 140,00 EUR.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Galimos papildomos paslaugos kelte, EUR:

Pusryčiai (1 kartas): 12,00 – suaugusieji; 7,50 – 12-17 metų amžiaus; 5,00 – 6-11 metų amžiaus;

Vakarienė (1 kartas): 34,00 – suaugusieji; 16,00 – 12-17 metų amžiaus; 11,00 –  6-11 metų amžiaus.

 • Asmeninės išlaidos ir medicininių išlaidų draudimas.

 

Mokamiems objektams kelionės metu turėti iki 20,00 EUR.

 

TAISYKLĖS

 

 • Bilietų skaičius ribotas atsižvelgiant į kajučių kategoriją ir kainą. Norėdami įsigyti bilietus arba visą kelionės paketą už patrauklią kainą, rekomenduojame įsigyti iš anksto.

 

Kajutės:

 • B klasės kajutės be lango. A klasės kajutės su langu.
 • B ir A klasių kajutės yra dvivietės ir keturvietės. B ir A klasės kajutės yra išdėstytos dviejuose aukštuose.
 • Nakvynė A klasės kajutėje už papildomą mokestį.

 

Nuolaidos bilietams:

 • Perkant visą kajutę, vienam vaikui iki 11 metų kelionė nemokamai, tačiau be atskiros miegamosios vietos.

 

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų po mokamus lankytinus objektus neveda.

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

 

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com