Linksmosios užgavėnės Gardine

LINKSMOSIOS UŽGAVĖNĖS GARDINE

 

2018 VASARIO 17 D. PROGRAMA

 

Siūlome į vykti į Gardino Užgavėnių linksmąjį karnavalą. Jūsų lauks Baba Yaga, blynų valgymo valgymo čempionatas, Kanapinio ir Lašininio varžybos ir dar daug kitų smagių pramogų.

 

Ryte išvykstate iš Marijampolės. Pervažiuojate Lietuvos – Baltarusijos pasienio kontrolės punktus. Atvykstate į Gardiną, patį europietiškiausią miestą Baltarusijoje ir vienintelį, kuriame išliko tiek daug religinių paminklų, nesunaikintų destruktyvios ateizmo bangos. Čia yra vienintelė karališkoji rezidencija Baltarusijoje su dviem pilimis, pirmoji vaistinė, medicinos akademija, laikraštis, botanikos sodas, pirmasis ir seniausias laikrodžio bokštas.

Ekskursijos po Gardiną metu apžiūrite Naująją Gardino pilį, pastatytą XVIII a., kurioje vyko svarbūs Lenkijos – Lietuvos valstybės žlugimo epochos įvykiai. Šalia – senoji Gardino pilis, statyta dar Vytauto Didžiojo, vėliau S. Batoro iniciatyva perstatyta į renesansinius puošnius rūmus. Apžiūrite buvusią Bernardinų Šv. Kryžiaus įgijimo bažnyčią, pasivaikščiojate buvusia Rotušės aikšte (dab. Sovetskaja). Abejingų nepalieka didžiausia ir įspūdingiausia mieste buvusi jėzuitų bažnyčia, dabar – Šv. Pranciškaus Ksavero Gardino katedra. Pasivaikščiojate po šventovę, apžiūrite katedros vėlyvojo baroko trijų tarpsnių medinį, gausiai dekoruotą altorių. Vykstate aplankyti seniausią mieste veikiančią, dar Kijevo Rusios kunigaikščių laikus menančią stačiatikių Šv. Boriso ir Glebo cerkvę, pastatytą ant aukšto Nemuno šlaito.

Vykstate į kaimo turizmo kompleksą Korobčitsy, kuriame vyks siautulingas Užgavėnių karnavalas. Galėsite paragauti skanių blynų su karšta arbata, o didžiausiams blynų mėgėjams siūlome sudalyvauti ir blynų valgymo čempionate. Nuotaiką praskaidrins liaudies muzikantai, spektaklis „Linksmasis karnavalas“ ir žinoma Lašininio ir Kanapinio mūšis, o kad žiema išeitų su trenksmu bus sudeginta Morė „Mislenica“. Kupini įspūdžių išvykstate namo. Pakeliui norintys galės apsipirkti neapmuitintų prekių parduotuvėje „Duty Free“. Vakare grįžtate į Marijampolę

 

Kelionės kaina 23,00 EUR. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė komfortabiliu autobusu;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
  • Kelionių vadovo paslaugos.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Medicininių išlaidų draudimas apie 2,00 EUR (būtina, turėti su savimi kelionės metu, apsidrausti galite mūsų agentūroje);
  • Bevizis leidimas atvykti į Baltarusiją 5,00 EUR (būtinas, įsigyti galite mūsų agentūroje);
  • Ekskursija Gardine 5,00 EUR;
  • Bilietas į Užgavėnių karnavalą 5 BYN ~ 2,50 EUR.

 


Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas, jo galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos. Dokumentų pateikimo terminas 3 darbo dienos iki kelionės datos.

Pastaba. Organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objek

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com