Lvovas ir poilsis sanatorijoje

Siūlome kelionę į Ukrainą, aplankant įspūdingąjį Lvovą – miestą-muziejų po atviru dangumi, prabanga alsuojantį Lvovo operos ir baleto teatrą bei mineralinio vandens versmėmis garsėjantį Truskavecą.

 

1 diena. Vakare autobusu išvykstame iš Marijampolės.  Kelionė per Lenkiją. Naktis autobuse.

2 diena. Atvykstame į Lvovą. Čia jūsų lauks ekskursija po senamiestį – vieną gražiausių visoje Europoje, įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašus. Aplankome baroko šedevrą – Šv. Juro arkikatedrą, kurią puošia žymiojo J. Penzelio skulptūros. Pasivaikštome spalvingose Lvovo aikštėse, jaukiose senamiesčio gatvelėse, alsuojančiose senojo miesto dvasia. Įspūdį paliks didingi miesto statiniai – Rotušė, gausybė katalikų, unitų, stačiatikių, armėnų maldos namų, paminklai Galicijos karaliui Danieliui, poetui Adomui Mickevičiui… Pakylame į Aukštutinės pilies arba Rotušės bokštą*, iš kur atsivers neišpasakyto grožio miesto panorama. Vakare lankomės viename gražiausių Operos ir baleto teatrų Europoje, klausome populiariausios Ž. Bizė operos „Karmen“. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Lvovo apylinkes*. Grožėsimės Karpatų perlu – Synevyro ežeru, kuris yra didžiausias ežeras Ukrainos Karpatuose, tyvuliuojantis 989 m aukštyje virš jūros lygio. Ežeras unikalus savo grožiu ir žavi paslaptimis. Legendomis apipinto ežero vanduo yra labai švarus, skaidrus kaip krištolas. Aplankysime gražiausią Karpatuose krioklį Šipot. Susipažinsime su Pilipec miesteliu. Keltuvu pasikelsime* į Gimba kalną, nuo kurio atsiveria nuostabi kalnų panorama. Grįžtame į Lvovą. Vakare siūlome išsamiai susipažinti su Vakarų Ukrainos kultūra, mėgaujantis tikra ukrainietiška virtuve! Ukrainietiški barščiai, virtiniai, blynai „deruny“ ir, žinoma, lašiniai… Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas Lvove. Vykstame į Truskavecą – kurortą Karpatų papėdėje, kur trykšta stebuklingos versmės. Rūpestinga ir dosni Ukrainos žemė vienoje vietovėje padovanojo žmonėms 14 skirtingos sudėties mineralinio vandens versmių. Truskavece kiekvienais metais poilsiauja ir gydosi apie 300 tūkstančių žmonių. Gydomosiomis Truskaveco mineralinio vandens savybėmis žmonės naudojasi jau nuo XV amžiaus. Apsigyvensime sanatorijoje „Karpaty“. Šis sanatorinis kompleksas įsikūręs pietrytinėje miesto dalyje, prie vaizdingo ežero, kurio veidrodiniame paviršiuje atsispindi didingų Karpatų kalnų šlaitai. Kompleksas apsuptas nuostabaus parko „Podgorie“. Šiaurinėje parko dalyje veikia kavinė – muziejus „Gražda“. Čia tiekiami geriausi tradiciniai ukrainietiški valgiai. Mini zooparkas teikia didelį džiaugsmą ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Parko teritorijoje pamatysite ir krioklius. Jie įrengti taip, kad sukurtų natūralų įspūdį, o vanduo tekėdamas per Karpatų kalnų uolienas, orą prisotintų ne tik gaivia drėgme, bet ir teigiama energija.

5-6 diena. Poilsis bei sveikatinimo procedūros sanatorijoje „Karpaty“.

7 diena. Pusryčiai. Po išsiregistravimo laisvas laikas Truskavece. Vakarop išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Ukrainą, Lenkiją. Naktis autobuse.

8 diena. Ryte grįžimas į Marijampolę.

 

Kelionės kaina dviems asmenims 600,00 EUR.

Į kainą įskaičiuota:

  • Autobuso bilietai Marijampolė – Lvovas, Lvovas – Truskavecas, Truskavecas – Marijampolė;
  • Bilietai į Ž. Bizė operą „Karmen“;
  • 2 nakvynės Lvove su pusryčiais;
  • 3 nakvynės sanatorijoje „Karpaty“ su 3 kartų maitinimu ir procedūromis;
  • Pervežimai į/iš viešbučio Lvove ir Truskavece;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos;
  • Asmeninės išlaidos;
  • Medicininių išlaidų draudimas (apie 6,00 EUR/asm.).

 

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas, jo galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 6 mėn. po kelionės pabaigos.

 

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.

 

Pageidaujantys gali skristi į Lvovą lėktuvu. Tuomet kelionės kaina 2 asmenims 434 Eur (be lėktuvo bilietų).

Tiesioginių skrydžių į Lvovą nėra, optimaliausias variantas su persėdimu Kijeve.

Skrydžių laikai:

2018.10.13 Vilnius 07:05 – Kijevas 08:25 / Kijevas 10:35 – Lvovas 11:45,

2018.10.18 Lvovas 17:05 – Kijevas 18:15 / Kijevas 19:35 – Vilnius 20:55

Bilieto kaina nuo 155 Eur/asm. su registruotu bagažu. Bilietų kainos dinamiškos ir gali keistis.

Pervežimas iš Truskaveco į Lvovo oro uostą viešnagės pabaigoje taip pat kainuos papildomai.

Norintiems sanatorijoje „Karpaty“ pailsėti ilgiau, yra galimybė pratęsti viešnagės laiką. Papildoma para kainuoja ~ 50 Eur/asm. dviviečiame kambaryje.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com