Pakruojo dvaras

Po darbo savaitės siūlome trumpą ir efektingą, vienos dienos kelionę į Pakruojo rajono savivaldybės turizmo perlą – Pakruojo dvarą pasižiūrėti pirmą kartą Lietuvoje ir kaip sako Pakruojo baronas Baltijos šalyse, Šviesų festivalio „Didieji Kinijos žibintai Pakruojo dvare“.

 

Ryte išvykstate iš Marijampolės, Pakruojo link. Aplankysite, patraukliausia 2017 m. turizmo traukos vietove Lietuvoje tapusį Pakruojo rajono savivaldybės turizmo perlą – Pakruojo dvarą. Pakruojo dvaras yra didžiausias iki šių dienų išlikęs dvaro pastatų kompleksas Lietuvoje. Atvykę į Pakruojį, garsėjantį giliomis aludarystės tradicijomis, didikų ir bajorų virtuvės valgiais bei savitomis istorijomis, lankysitės XIX a. klasicistinio stiliaus Pakruojo dvare. Ekskursijos metu turėsite galimybę dar labiau įsijausti į dvaro gyvenimą ir artimiau prisiliesti prie dvaro istorijos. Užsuksite į didikų kostiuminę, oranžerijoje pasigrožėsite kalvio skulptūromis, ginklų kolekcija, pakilę į palėpę, pamatysite retus Lietuvoje arkinius kaminus, o esant galimybei nusileidę į rūsius, pateksite į vienintelį Lietuvoje Baudžiavos laikų bausmių muziejų. Eidami šimtamečio parko takeliais grožėsitės restauruotu unikaliu arkiniu tiltu per Kruojos upę.

Po ekskursijos laisvas laikas pasimėgauti amžių tradicijomis alsuojančiu šviesos festivaliui „DIDIEJI KINIJOS ŽIBINTAI“*. Pakruojo dvare veiks milžiniškų šviesos skulptūrų parkas. Daugiau nei 20 teminių šviesos instaliacijų iš specialiai Kinijoje sukurtų šilko žibintų. Teatralizuoti Lietuvos ir Kinijos aktorių šou, Kinijos menininkų ir amatininkų dirbtuvės, Rytų virtuvės skoniai ir šventinė mugė. Pakruojo dvare būtų nuodėmė neužsukti į XIX a. statytą dvaro karčemą „Traktierius“, kur autentiškai įrengtas interjeras sukuria ypatingą atmosferą, čia galėsite paskanauti Šiaurės Lietuvos regiono kulinarinio paveldo patiekalų. Vakare, kupini įspūdžių, išvyksite namų link. Naktį grįžtate į Marijampolę.

 

Kelionės kaina: 22,00 EUR. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
  • Kelionių vadovo paslaugos ir ekskursinė programa.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Asmeninės išlaidos;
  • Ekskursija Pakruojo dvare 5,00 EUR asmeniui;
  • Bilietas į Šviesų festivalį „Didieji Kinijos žibintai“ 12,00 asmeniui.

 

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com