Palangos stinta 2018 ir Klaipėdos šviesų festivalis

„PALANGOS STINTA 2018“ IR KLAIPĖDOS ŠVIESŲ FESTIVALIS

 

2018 m. vasario 17 d.

 

PROGRAMA

 

Tik kartą metuose siūlome vykti į šventę, skirtą agurkais kvepiančiai stintai. Dieną paįvairins tradicinės žvejiškos melodijos. Bus galima ne tik paragauti išradingai paruoštos stintos, bet ir dalyvauti įvairiose varžybose, stebėti Stintų grilio čempionatą. Kaip ir kasmet šventę papuoš sveikuolių maudynės Baltijos jūroje. O vakare kviečiame apsilankyti Klaipėdos senamiestyje, kur Lietuvos šimtmečio proga vyks įspūdingas, abejingų nepaliekantis šviesų festivalis.

 

Ryte išvykstate iš Marijampolės, Palangos link, kurioje jau jubiliejinį penkioliktąjį kartą organizuojama tradicinė šventė „Palangos Stinta 2018“. Pakeliui kelionių vadovas papasakos apie tai, kas garsina Palangą: apie grafų Tiškevičių rūmus ir botanikos sodą, legendomis apipintą Birutės kalną, apie legendinį Kurhauzą, Anapilį ir tikrąjį Palangos architektūrinį paveldą – XVIII – XIX a. vilas. Daugumai atrodo, jog tai iki skausmo pažįstamas kurortas, tačiau jis turi savo seną ir turtingą istoriją. Šventės metu, jums bus skiriamas laisvas laikas, kurio metu galėsime susipažinti su pajūrio krašto žvejiškomis tradicijomis, istorija bei kulinariniu paveldu. J. Basanavičiaus gatvėje visą dieną mėgėjų laukia šviežios agurkais kvepiančios, iškart iškeptos ar išrūkytos, vytintos, dainuojančios, šokančios, metalinės, molinės bei gintarinės stintos, gardi žuvienė, patys tikriausi žvejai bei koncertas „Žvejų liaudies melodijos“, inkaro kilnojimo varžybos, stintų valgymo varžytuvės ir kitos žvejiškos įdomybės.

Vykstate namo, pakeliui aplankysite šalies uostamiestį, trumpos ekskursijos po Klaipėdos senamiestį metu būsite supažindinti su didingais seniausio Lietuvos miesto istorijos puslapiais, Teatro aikšte – Klaipėdos miesto širdimi, paklaidžiosite jaukiais menininkų kiemeliais, taip pat susipažinsite su Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusia skulptūra – „Katinas su džentelmeno veidu“. Klaipėdoje vyks šviesų festivalis. Miestas Jus kvies atrasti porą dešimčių ryškiausių Lietuvos ir užsienio menininkų projektų, specialiai sukurtų Klaipėdai bei skirtų istoriniam Lietuvos valstybės 100-čiui. Pripažintas populiariausiu šaltojo sezono renginiu uostamiestyje vėl užlies senamiesčio erdves, tad, laisvo laiko metu galėsite pasigrožėti šiuo reginiu! Pasilinksminę, pasižmonėję, kupini įspūdžių vakare grįžtate namo.

 

Kelionės kaina: 29,00 EUR asmeniui. Į kainą įskaičiuota:

·  Kelionė komfortabiliu autobusu;

·  Kelionės dokumentų sutvarkymas;

·  Kelionių vadovo paslaugos;

·  Ekskursinė programa.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

·  Asmeninės išlaidos ir kelionių draudimas;

 

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2018 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com