Palangos stinta 2019

PROGRAMA

 

Tik kartą metuose siūlome vykti į šventę, skirtą agurkais kvepiančiai stintai. Dieną paįvairins tradicinės žvejiškos melodijos. Bus galima ne tik paragauti išradingai paruoštos stintos, bet ir dalyvauti įvairiose varžybose, stebėti Stintų grilio čempionatą. Kaip ir kasmet šventę papuoš sveikuolių maudynės Baltijos jūroje.

 

Ryte išvykstate iš Marijampolės, Palangos link, kurioje jau jubiliejinį penkioliktąjį kartą organizuojama tradicinė šventė „Palangos Stinta 2019“. Pakeliui kelionių vadovas papasakos apie tai, kas garsina Palangą: apie grafų Tiškevičių rūmus ir botanikos sodą, legendomis apipintą Birutės kalną, apie legendinį Kurhauzą, Anapilį ir tikrąjį Palangos architektūrinį paveldą – XVIII – XIX a. vilas. Daugumai atrodo, jog tai iki skausmo pažįstamas kurortas, tačiau jis turi savo seną ir turtingą istoriją. Šventės metu, jums bus skiriamas laisvas laikas, kurio metu galėsime susipažinti su pajūrio krašto žvejiškomis tradicijomis, istorija bei kulinariniu paveldu. J. Basanavičiaus gatvėje visą dieną mėgėjų laukia šviežios agurkais kvepiančios, iškart iškeptos ar išrūkytos, vytintos, dainuojančios, šokančios, metalinės, molinės bei gintarinės stintos, gardi žuvienė, patys tikriausi žvejai bei koncertas „Žvejų liaudies melodijos“, inkaro kilnojimo varžybos, stintų valgymo varžytuvės ir kitos žvejiškos įdomybės.

Pasilinksminę, pasižmonėję, kupini įspūdžių vakare grįžtate namo.

 

Kelionės kaina: 28,00 EUR asmeniui. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
  • Kelionių vadovo paslaugos;
  • Ekskursinė programa.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Asmeninės išlaidos ir medicininių išlaidų draudimas.

 

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.

 

 

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com