Paukščių kaimas

Gražiausias metų laikas pavasaris, prikelia gamtą ir žmogų. Skaidrėja dangus, įvairiaspalvių žiedų kilimais pasipuošia gamta… Kviečiame į kelionę, kurios metu lankysite „Paukščių kaimą“ — vietą, kurioje pamatysite daugiau paukščių nei kada esate matę ar girdėję. Puikiai pailsėsite ir atsigausite nuo miesto triukšmo, pajusite kaimiško gyvenimo dvasią. Neišdildomų įspūdžių paliks aktyviai ir sveikai praleista diena ir ką tik iškepto šakočio degustacija!

 

Ryte išvykstate iš Marijampolės. Atvykstate į Ignalinos rajoną. Pabuvosite unikaliame plaktukų muziejuje*! Tokių pasaulyje yra tik trys! Tad galime lažintis, tokiame dar nesate buvę, nebent lankėtės Aliaskoje… Kiekvienas įrankis turi savo istoriją… Jie atvežti iš įvairių pasaulio kraštų: Maroko, Kenijos, Portugalijos, Aliaskos ir kt.

Aplankysite „Paukščių kaimą“*. Jums duris atvers naujas dar nematytas pasaulis… Atvyksite į Paukščių karaliją. Tarp daugybės užpelkėjusių prūdų, upelio ir pelkės, kur gausu laukinių paukščių lizdaviečių ir klegesio. Vietovė apaugusi tankiais karklynais, alksnynais ir ajerais. Čia gyvenantys sako: „Cijonuose vandens – nors pasigerk, malkų – nors sudek…“. Tai vieta, kur galima pamatyti daugiau paukščių, nei kada nors esate matę ir išgirsti daugiau jų balsų, nei kada esate girdėję… Sakoma, kad čia gyvena ir Laimės paukštė! Keliausite per pelkę ieškodami paukščių kiaušinių, sutūpsite didžiausiame Lietuvoje lizde, kepsite kiaušinienę ant laužo, dalyvausite žaidimuose ir viktorinose, velykinių margučių marginimo programoje… Turėsite galimybę įsigyti putpelių bei vištų kiaušinių ir naminio vyno bei suvenyrų.

Užbaigti dienos maršrutą svetingi aukštaičiai kvies į programą „Šakočio kepimas“*. Jos metu supažindinama su šio skanėsto atsiradimo istorija, iš ko jis gaminamas ir kas iškepė patį didžiausią spygliuotąjį pyragą… Turėsite galimybę patys dalyvauti kepimo procese ir stebėti, kaip gimsta šis nuostabus ir kvapnus kepinys. Kupini įspūdžių, vakare, grįžtate namo.

 

Kelionės kaina 28,00 EUR asmeniui. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė komfortabiliu autobusu;
  • Kelionių vadovo paslaugos ir ekskursinė programa;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Edukacija „Paukščių kaime“ – 7,00 EUR;
  • Plaktukų muziejus – 1,00 EUR;
  • Edukacija „Šakočio kepimas“ – 5,00 EUR.

 

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com