Ryga. Baletas Don Kichotas

RYGA IR BALETAS „DON KICHOTAS“

 

2018 m. sausio 13 d.

 

PROGRAMA

 

Ryte 10:00 h išvykstate iš Marijampolės. Jūsų lauks pažintis su Rygos senamiesčiu. Pasigrožėsite Rygos katedra, išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje senųjų vargonų skambesiu bei šimtmečius menančia seniausia Rygos Rotušės aikšte su naujai atstatytais Rotušės rūmais bei Juodagalvių pirklių gildija. Susipažinsite su Didžiosios ir Mažosios gildijų namais, liudijančiais miesto istoriją, taip pat su gynybinės miesto sienos likučiais ir Parako bokštu, apžiūrėsite Latvijos nepriklausomybės simbolį – Laisvės paminklą. Pageidaujantys galės apsilankyti firminėje „Laima“ krautuvėlėje ir įsigyti gardžių saldumynų. Laisvas laikas.

19:00 h kviečiame Jus į Nacionalinį Rygos operos ir baleto teatrą pasimėgauti baletu „Don Kichotas“*. „Don Kichotas“ naiviai optimištiškas baletas, pastatytas pagal to paties pavadinimo Miguelio de Servanteso romaną. Baletas įtrauks Jus į Ispanija alsuojančią sultingą karnavalinę atmosferą, kupiną aistros, apsvaigimo ir ugningų šokių.

Po vakarinio renginio išvykstame namo, naktį grįžtame į Marijampolę.

 

Kelionės kaina: 29,00 EUR asmeniui. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu maršrutu Marijampolė – Ryga – Marijampolė;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
  • Kelionių vadovo paslaugos;
  • Ekskursinė programa.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Asmeninės išlaidos ir kelionių draudimas;
  • Baletas „Don Kichotas“. Bilieto kaina nuo 5,00 Eur. (Bilietų skaičius ribotas).

 

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com