Safaris

Ryte išvykstate iš Marijampolės Lenkijos link. Trumpas sustojimas Šipliškėse. Vykstate iki Šiurpilių piliakalnio. Šiurpilių piliakalnis daugeliui Lenkijos pasienio regiono gyventojų yra gerai žinomas dėl čia buvusios jotvingių gynybinės tvirtovės ir labai gražaus jį supančio kraštovaizdžio. Jau daugelį metų jis yra svarbiausias archeologų tyrinėjimo objektas Suvalkijos teritorijoje.

Keliaujate apžiūrėti Stančikų tiltų*. Tai du nebeveikiančio siaurojo geležinkelio tiltai, pastatyti vokiečių architektų pagal Senovės Romos akveduko pavyzdį. Abu tiltai penkių arkų, ilgis po 180 m, aukštis 36 m. Tai aukščiausi tiltai Lenkijoje.

Goldapo priemiestyje aplankysite mineralinio vandens garinimo bokštus, kurie yra treti pagal dydį Lenkijoje. Mediniai bokštai yra 220 metrų ilgio ir aštuonių metrų aukščio. Garintuvai įrengti prie Goldapo ežero ir visi apsilankę šioje nuostabioje vietoje gali nemokamai pakvėpuoti prisodrintu mineraliniu vandeniu, atsipalaiduoti ir sustabdyti laiko bėgimą. Laisvas laikas pietums Goldapo miestelyje.

Kelionės kulminacija laukinių gyvūnų safaris*. 300 hektarų aptvertoje, žaliuojančioje kalvotoje teritorijoje laisvai klajoja kelios dešimtys rūšių laukinių gyvūnų. Specialiu transportu leisitės į safarį: pamatysite kaimenes danielių, Mandžūrijos elnių, šernų, tai pat pasigrožėsite muflonais, Preževalskio arkliais, guanakomis, tarpanais, poniais, fazanais, kormoranais ir kitais gyvūnais bei paukščiais. O jeigu pasiseks pamatysite ir baltuosius erelius…

Išvykstate į Vygrių kamaldulių vienuolyną. Kadaise šiuose kraštuose mėgo medžioti Vytautas Didysis, Jogaila ir Žygimantas Augustas. Pasivaikščiojimo po vienuolyną metu apžiūrėsime vienuolyno eremitoriumą, uždarą kamaldulių namelių kompleksą, o nuo varpinės bokšto pasigrožėsime Vygrių ežero panorama. Kupini įspūdžių vakare grįžtate į Marijampolę.

 

Kelionės kaina 31,00 EUR asmeniui. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu;
  • Kelionių vadovo paslaugos ir ekskursinė programa;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
  • Bilietas į laukinių gyvūnų safarį.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Medicininių išlaidų draudimas ir asmeninės išlaidos.

 

Lankytinų objektų kainos (neprivaloma, bet tikrai rekomenduoju!)*:

 

Stančikų tiltai – 5,00 PLN;

Vygrių kamaldulių vienuolynas – 8,00 PLN.

 

Pastaba. Organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Mokamuose lankytinuose objektuose ekskursijos kelionių vadovas neveda.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com