Slidinėjimas Latvijoje ir ledo skulptūrų festivalis

Kviečiame slidinėti viename iš labiausiai pamėgtų lietuvių slidinėjimo kurortų Latvijoje. Milžinų kalnas – neabejotinai jaukiausias bei draugiškiausias poilsio kompleksas, kur pasidžiaugti žiemos linksmybėmis gali visa šeima.

Slidinėjimo mėgėjams yra įrengtos 8 skirtingo ilgio bei skirtingo sudėtingumo slalomo trasos, kurios yra pritaikytos ir pradedantiesiems, ir tikriems slidinėjimo guru. Yra 7 modernūs pakėlėjai. Gamtos mėgėjams ir tiems, kam patinka ramus slidinėjimas, bus galima įvertinti „Amigo“ trasą bei „Trolių“ trasą. „Amigo“ trasa yra prieinama kiekvienam, tuo tarpu slidinėdami „Trolių“ trasa galėsite mėgautis fantastiškais gamtos vaizdais. Į abi trasas galima patekti 3 pakėlėjais. Snieglentininkai galės išmėginti savo jėgas Protest snieglenčių parke, kuriame yra įrengti platūs ir patogūs tramplinai – pakankamai ekstremalūs netgi labiausiai pašėlusiems snieglentininkams! Po slidinėjimo dienos atsipūsime viešbutyje, kuriame galėsite mėgautis tarptautiniais valgiais, pažaisti stalo tenisą, futbolą ir biliardą, bei užsisakyti grožio procedūras ir masažus SPA ir sveikatingumo centre.

Grįštant į Marijampolę aplankysime Jelgavą, kuri kvies pasigrožėti ledine švente! 21–ąjį kartą vyks jubiliejinis didžiausias ledo skulptūrų festivalis Baltijos šalyse. Festivalio metu skulptoriai iš įvairių pasaulio šalių kurs skulptūras tema „KINAS“. Turėsite galimybę fotografuotis prie skulptūrų ir kitų ledo objektų, apsilankyti ledo bare, slidinėti ledo kalniukais. Vakare grįštame į Marijampolę.

 

Kelionės kaina: nuo 100,00 EUR asmeniui. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė mikroautobusu arba autobusu iš Marijampolės;
  • Nakvynė su pusryčiais viešbutyje;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
  • Nuvežimas iki slidinėjimo trasų ir parvežimas į viešbutį;
  • Kelionių vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Asmeninės išlaidos ir medicininių išlaidų draudimas;
  • Inventoriaus nuomos ir pakėlėjų paslaugos (apie
  • Įėjimas į ledo skulptūrų festivalį Jelgavoje;
  • Bilietai į lankomus objektus.

 

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.

 

 

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com