Termy Warminskie

TERMINĖS MAUDYNĖS VARMIJOS MOZŪRIJOJE

 

2018 m. sausio 20–21 d.

 

PROGRAMA

 

 1 diena. Ryte išvykstate iš Marijampolės. Kelionė per Lenkiją. Trumpa ekskursija po Gižycko miestą. Pabuvosite kryžiuočių pilyje, kurioje įsikūręs 4* viešbutis. Pasivaikščiosite po kalvą ant Niegocino ežero kranto, kur vietiniai numanomoje kankinio Brunono mirties vietoje pastatė kryžių.

Vykstate į Kentšyną. Aplankysite, XIV a. menančią, kryžiuočių ordino pilį*, ją ne kartą buvo sugriovę kunigaikščiai Kęstutis ir Algirdas, tačiau dėl geros strateginės padėties ji buvo vis atstatoma. Šiandien pilyje veikia muziejus, miesto biblioteka bei kultūros centras. Apžiūrėsite tris muziejuje veikiančias parodas, kuriose pateikiami eksponatai, susiję su miesto ir regiono istorija bei aplankysite labai vertingą XIV a. Šv. Jurgio bažnyčią.

Iš Kentšyno keliaujate į, tarp medžiais apaugusių moreninių kalvų įsikūrusį, Lidzbark Warminski miestelį. Miestelio centre aplankote gotikinio stiliaus pilį, buvusią Varmės vyskupijos kapitulos rezidenciją*.

Vykstate į termines maudyklas*, įsikūrusias netoli Lidzbark Warminski miestelio. Terminiai šaltiniai – tai šilti ir karšti mineraliniai vandenys, trykštantys iš žemės gelmių. Jų gydomoji galia žinoma nuo seno: žmogaus kūnas teigiamai reaguoja į vandenį, garus bei šilumą. Manoma, jog visa tai aktyvizuoja ląstelių gebėjimą atsinaujinti.

Terminis vanduo naudingas odai, nes turi daugybę mineralinių druskų ir mikroelementų (bromo, jodo, vario, geležies, fluoro, chloro, magnio, natrio ir kt.). Pirmieji terminius kompleksus pradėjo statyti graikai bei romėnai dar Antikos laikais. Jie tikėjo terminių šaltinių galia ir laikė juos kone panacėja.

Terminių maudyklų poilsio komplekse yra lauko baseinas, privati paplūdimio zona, vandens parkas, restoranas, parduotuvė bei viešbutis, veikia SPA ir sveikatingumo centras.

Poilsio komplekse įrengtas sezoninis virvių parkas, laipiojimo siena, teniso kortai, futbolo, krepšinio ir tinklinio aikštelės.

Įsikuriate viešbutyje*.

 

2 diena. Ryte 08:00 h gardūs pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas, jo metu siūlome pasimėgauti terminėmis maudyklomis, sauna ir baseinu „Termy Warminskie“ poilsio komplekse. Įsikūrusiems viešbutyje „Gorecki“ arba „Krasicki“ organizuosime pervežimą į poilsio kompleksą.

11:00 h išvykstate į Rešelio miestelį. Ekskursija po Rešelio miestą, aplankome vyskupų pilį*, kurios statybos pradžia yra XIII a., vėliau pamatote unikalų arkinį tiltą.

Vykstate į stebuklais garsėjantį Šv. Lipkos barokinį ansamblį, kuris nuo viduramžių garsėja Šv. Mergelės Marijos apsireiškimu. Pelkėtoje vietovėje  įsikūręs ansamblis per 300 metų beveik nenukentėjo ir iki šiol stebina lankytojus, freskomis puoštais skliautais, puikiai skambančiais ir „šokančiais“ barokiniais vargonais.

Važiuojate link Ryno, kur pamatote atkurtą kryžiuočių pilį*, pastatytą galindų (prūsų gentis) žemėje. Ekskursijos metu išgirsite ne tik pasakojimus apie kryžiuočius, jų gyvenimo būdą, bet ir apie pilies vaiduoklį – Baltąją damą.

Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtate į Marijampolę.

 

Kelionės kaina asmeniui dviviečiame kambaryje:

 • nuo 79,00 EUR (nakvynė viešbutyje „Gorecki“);
 • nuo 96,00 EUR (nakvynė kryžiuočių pilyje, viešbutyje „Krasicki“);
 • nuo 115,00 EUR (nakvynė poilsio komplekse „Termy Warminskie“).

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė komfortabiliu autobusu;
 • Kelionių vadovo paslaugos ;
 • Nakvynė su pusryčiais;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Mokami objektai kelionės metu (neprivaloma, bet tikrai rekomenduoju)*:

 • Kentšyno pilis – 8,00 PLN; su nuolaida – 5,00 PLN;
 • Lidzbark Warminski – 12,00 PLN; su nuolaida – 8,00 PLN; apžvalgos bokštas – 5,00 PLN;
 • Rešelio pilis – 8,00 PLN;
 • Ryno pilis – 10,00 PLN; su nuolaida 5,00 PLN.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Maudynės terminėse maudyklose: 1 h – 20,00 PLN; 2 h – 32,00 PLN; 3 h – 40,00 PLN;

Gyvenantiems poilsio komplekse „Termy Warminskie“ maudynės nemokamos, o apsistojusiems viešbutyje „Gorecki“ maudynėms poilsio komplekse taikoma 15 proc. nuolaida.

 

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų mokamuose objektuose, pilyje neveda. Kelionės programoje nurodytas vietos laikas.

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com