Tulpių žydėjimo šventė Burbiškio dvare

 Ne tik į Olandiją pavasariais suplūsta tūkstančiai turistų stebėti tulpių žydėjimo šventės. Burbiškio dvaro tulpynai – ne ką mažiau nuostabūs!

Gegužės 13 d. KAINA TIK 23 Eur

PROGRAMA

Ryte išvykstame iš Marijampolės. Atvažiuojame į Pašilių stumbryną. Stumbras – stambiausias dabartinis Europos laukinis gyvūnas, įrašytas į Lietuvos ir Europos Raudonąją knygą. Senovėje įprastas Lietuvos miškų galiūnas, 19 a. visiškai išnaikintas, 20 a. vėl naujai apgyvendintas. Ekskursijos metu pasigrožėsime šiais didingais gyvūnais ir stebėsime, kaip jie maitinasi, ilsisi, savo nugaromis tikrina medžių kamienų stiprumą.

Atvykstame į Burbiškį. Burbiškio dvaras turi bene didžiausią iš Baltijos šalių dvarų tulpyną – čia gegužę sužydi daugiau kaip 400 rūšių žiedai.Bet ne vien tulpėmis žavi Burbiškio dvaras. Čia atvykusių dėmesiui įspūdingi tvenkiniai su salomis, sujungtomis 12 tiltų, didingais parko vartais. Atstatytame rūmų svečių korpuse įrengti svečių namai, rūmų verandoje – dvaro istorijos ekspozicija. Parke gausu skulptoriaus K. Uliansko darbų: poeto Adomo Mickevičiaus paminklas, Švč. Mergelės Marijos skulptūra. O čia esantis kunigaikščio Vytauto paminklas yra seniausias paminklas Vytautui Lietuvoje. Lankytojui dėmesiui ir meninė programa, ir įvairios pramogos. Tad čia kiekvienas laiką praleisti galės pagal savo pomėgius.

Kelionės pabaigoje užsukame į Kėdainius. Tai vienas iš keleto Lietuvos miestų, turinčių valstybinės reikšmės urbanistinį paminklą – senamiestį. Tai Lietuvos provincijos fenomenas, kuriame per kelis šimtmečius persipynė didžiųjų LDK didikų giminių, įvairių tautų, religijų gyvavimas. Trumpas pasivaikščiojimas po senamiestį.

Vakare grįžtame į Marijampolę.

???????????

Į kainą įskaičiuota:

  • kelionė patogiu autobusu;
  • kelionės vadovo paslaugos;
  • ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuoti bilietai į mokamus objektus:

  • Pašilių stumbrynas: vaikams ir moksleiviams – 0,60 Eur/asm; suaugusiems – 1,20 Eur/ asm; ekskursijos vadovo paslaugos – 3 Eur/grupei;
  • Burbiškio dvaro festivalis: moksleiviams – 3 Eur; suaugusiems – 7 Eur; ikimokyklinio amžiaus vaikai įleidžiami nemokamai.

Dėl užsakymų ir informacijos kreiptis: Edita, tel 8 343 56825, el.paštas edita@jotva.lt

Tulpių šventė

15823037_1833265883587904_6676304345152948178_n

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2018 | Sprendimas VRV.LT