Tulpių žydėjimo šventė

BURBIŠKIS. TULPIŲ ŽYDĖJIMO ŠVENTĖ

 

2018 m.  gegužės 12 d.

 

PROGRAMA

 

Gražiausias metų laikas pavasaris, prikelia gamtą ir žmogų. Skaidrėja dangus, įvairiaspalvių žiedų kilimais pasipuošia gamta… Kviečiame į kelionę, kurios metu pasidairysite po Lietuvos tulpių karalystę – Burbiškio dvarą.

 

Ryte išvykstate iš Marijampolės. Atvažiuojate į Pašilių stumbryną. Stumbras – stambiausias dabartinis Europos laukinis gyvūnas, įrašytas į Lietuvos ir Europos Raudonąją knygą. Senovėje įprastas Lietuvos miškų galiūnas, XIX a. visiškai išnaikintas, XX a. vėl naujai apgyvendintas. Ekskursijos metu pasigrožėsite šiais didingais gyvūnais ir stebėsime, kaip jie maitinasi, ilsisi, savo nugaromis tikrina medžių kamienų stiprumą.

Atvykstate į Burbiškį. Ne tik į Olandiją pavasariais suplūsta tūkstančiai turistų stebėti tulpių žydėjimo šventės. Burbiškio dvaro tulpynai – ne ką mažiau nuostabūs. Šis dvaras turi bene didžiausią iš Baltijos šalių dvarų tulpyną – čia gegužę sužydi daugiau kaip 400 rūšių žiedai. Bet ne vien tulpėmis žavi Burbiškio dvaras. Čia atvykusių dėmesiui įspūdingi tvenkiniai su salomis, sujungtomis 12 tiltų, didingais parko vartais. Atstatytame rūmų svečių korpuse įrengti svečių namai, rūmų verandoje – dvaro istorijos ekspozicija. Parke gausu skulptoriaus K. Uliansko darbų: poeto Adomo Mickevičiaus paminklas, Švč. Mergelės Marijos skulptūra. O čia esantis kunigaikščio Vytauto paminklas yra seniausias paminklas Vytautui Lietuvoje. Lankytojui dėmesiui ir meninė programa, ir įvairios pramogos. Tad čia kiekvienas laiką praleisti galės pagal savo pomėgius.

Kelionė tęsiasi, užsukate į Kėdainius. Tai vienas iš keleto Lietuvos miestų, turinčių valstybinės reikšmės urbanistinį paminklą – senamiestį. Tai Lietuvos provincijos fenomenas, kuriame per kelis šimtmečius persipynė didžiųjų LDK didikų giminių, įvairių tautų, religijų gyvavimas. Trumpas pasivaikščiojimas po senamiestį. Kupini įspūdžių, vakare, grįžtate namo.

 

Kelionės kaina 23,00 EUR asmeniui, į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė komfortabiliu autobusu;
  • Kelionių vadovo paslaugos ir ekskursinė programa;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Mokami objektai kelionės metu turėti apie 8,00 eurus.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Medicininių išlaidų draudimas;

 

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Visos teisės saugomos jotva.lt © 2019 | Sprendimas VRV.LT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com