Nuostabioji Mozūrija ir plaukimas laivu „CHOPIN“

Trumpas kelionės aprašymas

Keliaukime į Lenkiją, nuostabiąją Mozūriją – tūkstančio ežerų kraštą. Romantiškas plaukimas ilgiausiu šalyje buriniu laivu „Chopin“ nepaliks abejingų. Norintiems vykti nuosavu transportu 2h plaukimo kaina 15 EUR/asmeniui. Ekskursija su grupe po Ryno pilį 4 EUR/asmeniui. Esame vienintelis įgaliotas ilgiausio Lenkijos burinio laivo „CHOPIN“ atstovas Lietuvoje, todėl galime jums pasiūlyti kelionę už geriausią kainą!

Kontaktai registracijai

Plačiau apie kelionę

Nuostabioji Mozūrija ir plaukimas laivu „CHOPIN“

PROGRAMA

Anksti ryte išvykstame iš Kauno ir Marijampolės. Vykstame į Varmijos Mozūrijos vaivadiją, kurios gamta yra viena iš vaizdingiausių ir gražiausių Lenkijoje. Vykstame į Mikolaikas – vasaros vandens sporto centrą dažnai vadinamą „Mozūrijos perlu“. Miestelis įsikūręs prie didžiųjų Mozūrijos ežerų. Kiekvienais metais čia apsilanko daugybė buriavimo entuziastų. Trumpa ekskursija po miestą. Plaukimas ilgiausiu šalyje, buriniu laivu „Chopin“ didžiausiame Lenkijoje Šniardvų ežere. Plaukdami pasiklausysite akardionistų gyvai atliekamų kūrinių. Po 2 val. plaukimo laisvas laikas, kurio metu galėsite pavaikštinėti po miestelį, išgerti kavos puodelį vienoje iš jaukių kavinių. Toliau vykstame į Ryną. Ekskursija* po buvusią XIV-XV a. kryžiuočių pilį, kurioje, pirmą kartą pas kryžiuočius pabėgęs, prisiglaudė didysis Lietuvos kunigaikštis Vytautas. Anot legendos prieš Žalgirio mūšį šioje pilyje buvo įkalinta Vytauto žmona Ona su vaikais. Pilis kelis kartus buvo paversta kalėjimu, joje buvo biblioteka, muziejus. Dabar čia įsikūręs prabangus viešbutis. Atvykstame į Gižicko miestą – dar vieną Mozūrijos vasaros vandens turizmo centrą, kurio apylinkėse yra apie 100 ežerų. Didžiausiu iš jų, Negotino ežeru ir jo panorama pasigrožėsime vaikščiodami po naująjį uostą „ecomariną“ ir nuo apžvalgos aikštelės, esančios vandens bokšte*. Aplankome vieną iš Mozūrijos XIX a. technikos stebuklų – vienintelį Europoje išlikusį sukamą tiltą per upę. Atplaukus laivui, jis ne pakeliamas, kaip įprasta, o pasukamas į šoną. Apsilankome XIX a. statytoje Bojeno karinėje tvirtovėje*. Išvažiuojant iš Gižicko trumpas sustojimas prie 1910 m. pastatyto kryžiaus šv. Brunonui, tiesiogiai susijusiam su pirmuoju Lietuvos paminėjimu rašytiniuose šaltiniuose 1009 m. Išvykstame namų link. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Marijampolę ir Kauną.

KELIONĖS KAINA: 49 EUR asmeniui

Į kainą įskaičiuota:
• Kelionė autobusu;
• Kelionių vadovo paslaugos;
• Ekskursinė programa;
• Kelionės buriniu laivu „Šopenas“ iš Mikolajki į Šnerdvų ežerą ir atgal;
• Pramoginė programa laive.

Mokami objektai kelionės metu (neprivaloma)* ~ 7 EUR. Lenkijos zlotas (PLN); 1 EUR ~ 4,2 PLN. Lenkijos zlotų galite įsigyti prieš išvykstant į kelionę arba įsigyti pasienyje kelionės metu (išsikeisti iš eurų).

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas ekskursijų mokamuose objektuose, pilyje neveda. Kelionės programoje nurodytas vietos laikas. Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Pasidalinkite su draugais

Share on facebook
Share on linkedin
Share on skype
Share on print
Share on email
Scroll to Top