Plaukimas laivu į Rumšiškes ir Pažaislio vienuolynas

Trumpas kelionės aprašymas

Ryte išvykstame iš Marijampolės. Kelionė patogiu autobusu Kauno link. Pirmoji mūsų dienos stotelė bus Pažaislio bažnyčios ir vienuolyno ansamblis. Po pasivaikščiojimo Jūsų lauks kelionė laivu į Lietuvos liaudies buities muziejų, esantį Rumšiškėse. Muziejuje turėsite laiko ne tik pasižvalgyti po etnografinius Lietuvos regionus, bet ir smagiai praleisti laiką.

Kontaktai registracijai

Plačiau apie kelionę

Plaukimas laivu į Rumšiškes ir Pažaislio vienuolynas

2020-08-30

PROGRAMA

Ryte išvykstate iš Marijampolės Kauno link. Kaune privažiuosite Pažaislio bažnyčios ir vienuolyno ansamblį, turėsite galimybę apsižvalgyti po vieną puikiausių brandžiojo baroko architektūros šedevrų Europoje. Pažaislio vienuolynas yra ne tik valstybės saugomas kultūros paminklas, bet ir veikiantis vienuolynas, kuriame gyvena, juo rūpinasi bei išlaiko Lietuvos Šv. Kazimiero seserų kongregacija.
Po pasivaikščiojimo ir trumpos fotosesijos, keliausime link senosios Kauno marių prieplaukos, kurioje Jūsų lauks kelionė laivu į Lietuvos liaudies buities muziejų, esantį Rumšiškėse. Valandos trukmės kelionė iki Rumšiškių laivu Jums neprailgs, pamatysite atsiveriantį Kauno marių atodangų grožį, nuostabius gamtos peizažus, dar kartą pasigrožėsite Pažaislio vienuolyno ansambliu.
Vidurdienį laivas švartuosis Rumšiškių prieplaukoje, atsisveikinę su kapitonu ir vos išlipę iš laivo atsidursite viename iš didžiausių Europoje muziejų po atviru dangumi. Muziejuje turėsite laiko ne tik pasižvalgyti po etnografinius Lietuvos regionus, taip pat, Muziejus atspindi XVIII a. pab. – XX a. pirmos pusės visų Lietuvos regionų: Dzūkijos, Aukštaitijos, Suvalkijos, Žemaitijos ir Mažosios Lietuvos valstiečių bei miestelėnų buitį, darbus, tradicijas. Muziejaus centre – miestelis su jam būdingais pastatais, kuriuose žiedžiami puodai, gaminami gintaro, medžio dirbiniai.
Kupini įspūdžių, puikios nuotaikos atsisveikinsite su Lietuvos liaudies buities muziejumi ir vyksime namo, į Marijampolę.

Kelionės kaina  29,00 EUR asm., vaikams iki 10 m. taikomos nuolaidos!

Paskubėkite, nes vietų skaičius ribotas!
Į kainą įskaičiuota:
• Kelionė patogiu autobusu;
• Kelionių vadovo paslaugos;
• Gido paslaugos;
• Kelionė laivu;
• Lankytinų objektų bilietai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• Asmeninės išlaidos;
Pastabos:
• Muziejuje kelionės vadovas ekskursijos neveda.

Pasidalinkite su draugais

Share on facebook
Share on linkedin
Share on skype
Share on print
Share on email
Scroll to Top