Trakai ir Vilniaus katedros požemiai

Trumpas kelionės aprašymas

Išvykimas iš Marijampolės. Kviečiame Jus aplankyti Vilniaus katedros požemius. Susipažinti su požemių legendomis, istorijomis, kurios buvo pasakojamos „iš lūpų į lūpas“. Pamatysite mumijas, kurios buvo skirstomos nuo pačių kilmingiausių iki pat eilinių kareivių. Aplankyti Trakų Švč. Mergelės Marijos apsilankymo bažnyčia. Tikrus smaližius nudžiuginsime AJ. šokolado skulptūrų muziejumi.

Kontaktai registracijai

Plačiau apie kelionę

Trakai ir Vilniaus katedros požemiai

PROGRAMA

Išvykimas iš Marijampolės. Kviečiame Jus aplankyti Vilniaus katedros požemius. Ar kada nors vaikštinėdami Vilniaus senamiesčio gatvelėmis pagalvojote, kad po Jūsų kojomis, gali būti visai kitas, požeminis pasaulis? Ir, kad Pylimų gatvę nuo Gedimino pilies galite pasiekti net be dienos šviesos. Gidas Jums papasakos apie požemių legendas, istorijas, kurios buvo pasakojamos „iš lūpų į lūpas“. Sakoma, kad per katedros požemius dangaus vartai atsiverdavo tik tiems, kurie turėjo aukštus titulus, didelius dvarus ar aukso. Pamatysite mumijas, kurios buvo skirstomos nuo pačių kilmingiausių iki pat eilinių kareivių. Šis paslapčių kampelis sudomins net pačius smalsiausius tyrinėtojus. Po ekskursijos su gidu keliausite pėsčiomis po Vilniaus senamiestį. Pamatysite žymiausius Vilniaus lankytinus objektus. O vėliau turėsite laisvo laiko, kurio metu galėsite papietauti, atsigerti kavos ar arbatos. Rekomenduojame aplankyti „Cat Cafe“, vienintelę Lietuvoje kačių kavinę, kuri yra patekusi net į 25-ų geriausių pasaulio kačių kavinių sąrašą.

Toliau aplankysime Trakus. Miestas didingas ne tik Lietuvos istoriją menančiomis pilimis, bet ir sakraliniu paveldu. Atvykus Jus pirmiausia pasveikina ne įžymioji Trakų salos pilis, bet ant kalvos iškilusi Švč. Mergelės Marijos apsilankymo bažnyčia. Ši bazilika yra išskirtinės svarbos. Ji niekada nebuvo uždaryta ar naudota ne pagal savo paskirtį. Todėl pasigrožėti ir sužinoti šio unikalaus objekto istoriją būtina. Tikrus smaližius nudžiuginsime AJ šokolado skulptūrų muziejumi. Tai pirmasis šokolado skulptūrų muziejus Trakuose. Pamatysite skirtinga tematika sukurtus šokolado kambarius, kuriems įkurti prireikė net dviejų tonų balto, juodo ir pieniško šokolado. Kas kelerius metus šokoladų ekspozicijos yra atnaujinamos ir jose atsiranda vis naujų šokoladinių personažų. Todėl, net ir smaližiais savęs nelaikantys keliautojai, tikrai turės ką pamatyti.

Kupini įspūdžių, puikios nuotaikos atsisveikinsite su Trakais  ir vyksime namo į Marijampolę.

Kelionės kaina: 32 Eur/asm.

Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu;
  • Kelionių vadovo – gido paslaugos;
  • Kelionės organizavimas ir paruošimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Bilietas į Vilniaus katedros požemius – 6 Eur/asm., senjorui 4 Eur/asm., vaikui 4 Eur/asm;
  • Bilietas į AJ. šokolado skulptūrų muziejų Trakuose  – 5 Eur/asm., senjorui 2,50 Eur/asm., vaikui 2,50 Eur/asm;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų dvaro darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių.  Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama.

Pasidalinkite su draugais

Share on facebook
Share on linkedin
Share on skype
Share on print
Share on email
Scroll to Top