„Vyno kelias“ Anykščiuose

Trumpas kelionės aprašymas

Išvyksite 7 val. iš Marijampolės Anykščių link. Aplankysite šio krašto simbolį – Puntuką. Pasivaikščiosite medžių lajų taku. Dalyvausite ekskursijoje po A. Baranausko memorialinį namą-muziejų. Taip pat aplankysite A. Baranausko kletelę, tai pirmasis memorialinis muziejus Lietuvoje. Lankysite Šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčią. Vyksite į Anykščių vyno gamyklą, kuri jau skaičiuoja beveik 100 metų. Čia jūsų lauks itin smagi ir įdomi ekskursija,o antroje ekskursijos dalyje degustuosite kelias rūšis gėrimų bei vaišinsimės užkandžiais.

Kontaktai registracijai

Plačiau apie kelionę

„Vyno kelias“ Anykščiuose

PROGRAMA

Ryte išvyksite iš Marijampolės Anykščių link. Aplankysite šio krašto simbolį – Puntuką. Tai ne tik įspūdingas geologijos paminklas, apipintas legendomis, mitologinis akmuo, bet ir legendinių lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno įamžinimo vieta. Pasivaikščiosite medžių lajų taku. Takas vingiuoja apie 300 metrų medžių viršūnėmis, jis tolygiai kyla aukštyn ir pasiekia 21 m. Galėsite palypėti į 36 metrų aukščio bokštą ir apžvelgti Anykščių šilelį, Šventosios upės vingius, lygumas aplink. Šalia lajų tako yra informacinis centras su ekspozicija, kurioje demonstruojama kas auga ir gyvena Anykščių šilelyje.

Dalyvausite ekskursijoje po A. Baranausko memorialinį namą-muziejų. Būtent čia saugomi ir eksponuojami autentiški A. Baranausko ir jo šeimos baldai, buities daiktai, knygos. Taip pat aplankysite A. Baranausko kletelę, tai pirmasis memorialinis muziejus Lietuvoje. Lankysite Šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčią. Aukščiausios Lietuvos bažnyčios bokštai siekia net 79 m aukštį, metaliniai laipteliai veda į 33 metrų aukštyje esančią apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria nuostabi Anykščių apylinkių panorama. Bažnyčios skvere pamatysite paminklą vienam garsiausių poetų Antanui Baranauskui, o kairiajame Šventosios upės krante, kur girdėti užtvenkto vandens šniokštimas – paminklą Antanui Žukauskui Vienuoliui.

Vyksite į Anykščių vyno gamyklą, kuri jau skaičiuoja beveik 100 metų. Čia jūsų lauks itin smagi ir įdomi ekskursija, kurios metu sužinosime apie vyno kelią nuo vaisiaus iki taurės ant vakarienės stalo. Antroje ekskursijos dalyje degustuosite kelias rūšis gėrimų bei vaišinsimės užkandžiais.

Po šių pramogų, keliausime atgal į Marijampolę.

Kelionės kaina  39,00 EUR asm.

  Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu;
  • Kelionių vadovo – gido paslaugos;
  • Kelionė paruošimas, suorganizavimas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Medžių Lajų takas 4 Eur/asm;
  • Baranausko memorialinis namas, kletelė 4,00Eur/asm;
  • Anykščių vyno gamykla 17 Eur/asm;
  • Šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčią 1,50 Eur/asm;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų dvaro darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių.  Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama.

Pasidalinkite su draugais

Share on facebook
Share on linkedin
Share on skype
Share on print
Share on email
Scroll to Top